Soru Mi 5x alınırmı

bariserez14

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
Mi Note 10
Meslek
Bilgisayar Mühendi
Konular
28
Arkadaşlar hepinize xiaomili günler .. Birkaç gündür 5x ve mi6 arasında kaldım. mi 5x e zaaflarım ekranının daha büyük olması arka kapağının parmak izi tutmaması ve fiyatı.. sizce işlemci ve ram önemli midir sürekli oyun oynayan birisi değilim 4 gb ram yeterli olacaktır snapdragon 620 üzer mi beni lütfen yardımcı olun son olarak 2100 tlye mi 6 almaktansa 1300 gibi fiyata 5x almak mantıklı mıdır?

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
hocam mi6dan a1 veya 5x'e düşülmez.. Macera aramayın :)

Yok hocam, Mi6'dan çok memnunum zaten. Fakat A1'e Miui romu çıkarsa, tavsiye edebilmeyi düşünüyordum da o açıdan :) Yada ailede başka cihaz alınacağı zaman, ilk olarak aklımda A1 vardı :)

Oyla:

whitestone.ba

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
12
Arkadaşlar hepinize xiaomili günler .. Birkaç gündür 5x ve mi6 arasında kaldım. mi 5x e zaaflarım ekranının daha büyük olması arka kapağının parmak izi tutmaması ve fiyatı.. sizce işlemci ve ram önemli midir sürekli oyun oynayan birisi değilim 4 gb ram yeterli olacaktır snapdragon 620 üzer mi beni lütfen yardımcı olun son olarak 2100 tlye mi 6 almaktansa 1300 gibi fiyata 5x almak mantıklı mıdır?
Kardeşim merhaba 5x i 1300 e bulduğun sayfayı atar mısın nerden alacaksın ? Bi arkadaşım da istiyor ona atacağım.

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Oyla:

furkansahn6886

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
furkan
Cihazım
xiaomi mi 5x
Konular
59
Kardeşim merhaba 5x i 1300 e bulduğun sayfayı atar mısın nerden alacaksın ? Bi arkadaşım da istiyor ona atacağım.

Sahibinden.com da bolca var eğer ithalatçı garantili olsun istersen onun içinde Hepsiburada dan alabilirsin

MI 5X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

whitestone.ba

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
12
Sahibinden.com da bolca var eğer ithalatçı garantili olsun istersen onun içinde Hepsiburada dan alabilirsin

MI 5X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Eyvallah kardeşim

Oyla:

ilgazcirasi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilgazcirasi
Cihazım
Xiaomi mi 4
Konular
38
ben mi5 kullandım 1 sene, sonrasında babama verdim, mi5-5s-6 arasında gezip dururken 5x aldım.
Mi5de özlediğim tek nokta kamera. Düşük ışıkta çekimleri daha iyiydi mi5in. Mi6 1800e bulmuştum ben, mi5xi 1200e aldım. Yeniden mi6ya geçiş yapmayı düşünmüyorum.
Kamera olarak mi5 mi iyi mi5s mi

Oyla:

gizliderviş

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
LEVENT
Cihazım
Mİ 11 LİTE
Konular
1

Mantıklıdır.Mi 5x i bizzat kullanıyorum ve şiddetle tavsiye ederim.Özellikle kamerada portre modunda inanılmaz resimler çekebilirsin.Hız olarakda çok iyi bir performansı var

Oyla:

devrimseven60

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
berk
Cihazım
Oneplus 6
Meslek
Öğrenim görevlisi
Konular
133
Mantıklıdır.Mi 5x i bizzat kullanıyorum ve şiddetle tavsiye ederim.Özellikle kamerada portre modunda inanılmaz resimler çekebilirsin.Hız olarakda çok iyi bir performansı var
portre modu mi6da da var.
hocam aynı ikilemde bende kaldım, mi5x aldım. Ekranın büyük olması benim içinde önemli bir etkendi, ben çok memnunum cihazımdan.

Oyla:

mysta

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuzhan
Cihazım
lg g3
Konular
0
iyi günler,
ben de mi6 ve mi 5x arasında kaldım. mi 5x fiyatından ve ekran boyutundan dolayı daha çok hoşuma gidiyor, fakat global rom olmaması beni düşündüren sebep.
Rom boot tarzı şeylere çok çok uzağım mi 5x ler hb,n11 gibi sitelerde fake rom ile satılıyor. Öğrendiğim kadarı ile de bunlar otomatik güncelleme almıyor. 5x i alırsam her hafta manuel olarak mı güncellemem lazım cihazı ?
Ayrıca mi6 larda 8.5 miui sanırım. Ona da miui9 yükledikten sonra otomatik mi güncelleme alacak yoksa manuel mi?

Oyla:

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
iyi günler,
ben de mi6 ve mi 5x arasında kaldım. mi 5x fiyatından ve ekran boyutundan dolayı daha çok hoşuma gidiyor, fakat global rom olmaması beni düşündüren sebep.
Rom boot tarzı şeylere çok çok uzağım mi 5x ler hb,n11 gibi sitelerde fake rom ile satılıyor. Öğrendiğim kadarı ile de bunlar otomatik güncelleme almıyor. 5x i alırsam her hafta manuel olarak mı güncellemem lazım cihazı ?
Ayrıca mi6 larda 8.5 miui sanırım. Ona da miui9 yükledikten sonra otomatik mi güncelleme alacak yoksa manuel mi?

Hocam Rom islerine girmezseniz suan icin Mi6 daha mantikli gorunuyor, stabil romla geldigi icin guncelleme otomatik gelecek. Ekran boyutu farkini kafaniza takmayin, bende Mi6 ya 5.5"lik Lg G3ten gectim fakat hic yadirgamadim.

Oyla:
Üst Alt