Rehber mi 5s Plus Unlock ve Türkçe rom yükleme

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
aynı sorun bende de var . global stabil rom var ve çin developer yüklemek istiyorum ama konuda anlatılan şekilde yapınca yüklemiyor .
[doublepost=1519408905,1517857378][/doublepost]Mi5s plus cihazımda Global Developer rom var ben Çin Developer yüklemek istiyorum bootloader için fakat bir türlü yükleyemiyorum
[doublepost=1520536017][/doublepost]
china developer olmasıyla alakası yok bence . ben hem çin geliştirici hemde global geliştirici romla denedim . siteden unlock yetkisi almama rağmen geliştirici seçeneklerinde couldnt verify hatası veriyor .

Bir yıllık bir konuya yazıyorsunuz. Geçtiğimiz yıl uygulanan unlock prosedürleri ile şu an uygulananlar birbirlerinden çok farklı...

WaTCHMaN

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
WaTCHMaN
Cihazım
Mi Mix 2
Konular
33
Bir yıllık bir konuya yazıyorsunuz. Geçtiğimiz yıl uygulanan unlock prosedürleri ile şu an uygulananlar birbirlerinden çok farklı...
bu cümleye karşılık sizin o zaman bu konuyu çöp kutusuna kaldırmanız gerekme mi ? madem eski bir konu olduğunu ve şu anda konuda anlatılanların geçersiz olduğunu varsayıyorsunuz?

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
bu cümleye karşılık sizin o zaman bu konuyu çöp kutusuna kaldırmanız gerekme mi ? madem eski bir konu olduğunu ve şu anda konuda anlatılanların geçersiz olduğunu varsayıyorsunuz?

Kilit açma prosedürleri geçmiş döneme göre evet değişiklik gösterdi ve standart kullanıcıların daha yeni konuları kullanması gerekli fakat forumumuz sadece basit işlemleri başaramayan kullanıcılar için kurulmadı. Pek çok arkadaşımız burada yazılı olan ve arşiv niteliğindeki mesajları, bilgileri kullanarak geliştirmeler yapıyor.

tanertuna2687

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taner
Cihazım
redmi note 6 pr
Konular
27
Kilit açma prosedürleri geçmiş döneme göre evet değişiklik gösterdi ve standart kullanıcıların daha yeni konuları kullanması gerekli fakat forumumuz sadece basit işlemleri başaramayan kullanıcılar için kurulmadı. Pek çok arkadaşımız burada yazılı olan ve arşiv niteliğindeki mesajları, bilgileri kullanarak geliştirmeler yapıyor.

cantara hocam site içerisinde güncel yöntem ile alakalı konu mevcut mu? BL kilidi global rom'da iken de açılabiliyor mu?

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
cantara hocam site içerisinde güncel yöntem ile alakalı konu mevcut mu? BL kilidi global rom'da iken de açılabiliyor mu?

Geliştirici seçenekleri altında OEM Kilit açma ve Mi Hesabı ekleme bölümü bulunan (ve bu bölüm çalışan) her romda kilidi açabilirsiniz hocam.

muteveffa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
orta
Cihazım
mipad2
Konular
0
Geliştirici seçenekleri altında OEM Kilit açma ve Mi Hesabı ekleme bölümü bulunan (ve bu bölüm çalışan) her romda kilidi açabilirsiniz hocam.
Global beta 8.4.19 yüklü hocam stabile geçmek istiyorum bootloaderi kaldırmak için o ekranda hesap ekleye bastığımda ağa bağlanılamadı hatası veriyor. China serveri olan vpn programı bulamadım bir türlü. Forumda verilen programları da denedim hepsinde china ya da hong kong kaldırılmış. Nereden bulabilirim?

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Global beta 8.4.19 yüklü hocam stabile geçmek istiyorum bootloaderi kaldırmak için o ekranda hesap ekleye bastığımda ağa bağlanılamadı hatası veriyor. China serveri olan vpn programı bulamadım bir türlü. Forumda verilen programları da denedim hepsinde china ya da hong kong kaldırılmış. Nereden bulabilirim?

Eski kullandığım uygulamalara baktım ama benimkilerde de kaldırılmış hocam... Çalışan VPN bilen bir arkadaş mesajı gördüğünde yardımcı olacaktır.

muteveffa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
orta
Cihazım
mipad2
Konular
0
Hocam işin garip tarafı burada yer alan 9.5.2 stabil romu zip olarak telefona attım. Telefondaki güncelleyiciden dosyayı seçtiğimde doğrulayıp kurdu. Önceki denemelerimde olmadıydı garip olan şimdi oldu. Cihazda şu anda stabil rom attım. Ve mi kilit açma ekranında hesabı başarıyla ilişkilendirdi şu an garip :D

sertokus

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
6.0,1
Cihazım
Mi 5s
Konular
13
Arkadaşlar mi 5s plus çok ısınıyor. acaba tavsiye edebileceğiniz bir rom varmıdır bu modelde uyumlu çalışan.
Ben gereksiz uygulamaların olmadığı bir rom istiyorum desem yeridir. Birde şarjı hızlı yapmalı.

Üst Alt