Soru Mi 5s plus twrp brick olma durumu hk

'Xiaomi Mi5s Plus' forumunda tanertuna2687 tarafından 13 Haziran 2018 18:38 tarihinde açılan konu

1. Tapatalk kullanıcılarının sitemize erişiminde sorun yaşaması durumunda sitemize tarayıcı üzerinden girerek gizlilik politikası ve kullanım koşullarını kabul etmesi gerekmektedir.
  1. Cümleten selamın aleyküm. Cihazıma twrp yuklemek istiyorum. Cihazin kilidi bana açık geldi. Twrp yükleyebilmek için tejrar unlock basvuru gerekiyormuş yoksa cihaz brick oluyormuş? Konu hakkında bilgisi olan var mıdır? Screenshot_2018-06-13-18-18-19-957_com.android.chrome.png

2. Bunu size yazan kim? Fastboot tan ''fastboot oem device-info'' komutu verin, unlocked true diyorsa kilit açık demektir istediğiniz romu kurabilirsiniz.

3. Hocam twrp yükledikten sonra bu hata alınıyormuş. Bende size danismak istedim. Twrp yüklerken sikinyi olmaz mı diyorsun? Bitane cihaxda sorun olmuş anakart uzerinden kurtarmışlar

4. Yazdığımı okudunuz mu?
    Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Yazdığını okudum tabiki. Benim sorum rom yüklerken değil twrp yüklerken sorun yasanip yasanmayacagi?

6. Eğer unlocked true yazıyorsa sorun olmaz diyorum.

7. Aradığım cevap budur. Teşekkürler
    --- Birleştirilmiş mesaj, 13 Haziran 2018 19:12Orijinal mesaj tarihi 13 Haziran 2018 19:08 ---
    Zenex hocam çok kisa dmye bakabilir misin?
    --- Birleştirilmiş mesaj, 13 Haziran 2018 19:16 ---
    Peki Twrp nin kaybolmamasi için Twrp son sürümünü yüklemek yeterli olur mu?ikincisi boot img dosyadini nerden bulabilirim? Şimdiden teşekkürler
    --- Birleştirilmiş mesaj, 14 Haziran 2018 09:19 ---
    Bir Allah'ın kulu cevap verebilir mi? Site içerisinde arama yaptım ancak ulaşamadım. Site içerisinde hangi anahtar kelime ile arama yapmalıyım?
    --- Birleştirilmiş mesaj, 14 Haziran 2018 09:21 ---
    Codered daha fazla kişinin görebilmesi için farklı kısımlarda konuyu açmış olabilir miyim? Bu forumda sorulan sorulara cevap bulabilmek zaman zaman çok zorlaşıyor :(

8. Forum kurallarımız gereği,
    • 3.4. Aynı sorun için birden fazla başlık açılmaması ve konunun ilgili bölüme açılması esastır.
    Bu durumda aynı başlık veya içeriğe sahip konular kapatılacaktır. Lütfen forum kurallarımıza uymaya özen gösteriniz.

Skorpi ve tanertuna2687 bunu beğendi.
  9. bilgilendirme ve nezaketiniz için teşekkür ederim.

10. Sadece twrp nin img dosyasını flashlamanız yeter herhangi bir boot dosyası flashlamanıza gerek yoktur. Twrp siliniyorsa lazyflasher flaahlayarak twrp den kalıcı hale getirebilirsiniz.

tanertuna2687 bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş

Yükleniyor...