Yardım Mi 5s Plus Performansı Çok Kötü

snndcl

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aranan Kan
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
Bilişim Öğretmeni
Konular
27
Arkadaşlar mi 5s plus telefonum cidden çok kasıyor başka bir cihazda kullandım benimki gibi değil arka planda hiç bir Uygulama yokken bile wp böyle 3 sn de açılıyor. Telefonu bir hafta önce sıfırladım wipe all data yaptım yine böyle. Yardımcı olabilecek birisi var mı acaba nedir ne değildir. Şarj da 4 saat ekran süresi almak için yapmadığım kalmıyor (parlaklık Manuel, buletooth,senk, gps kapalı kullanmadığım uygulamaların arka plan etkinlikleri sınırlı, otomatik başlatma tüm uygulamalar için kapalı) batarya sıfır bir aylık. Bi yardımcı olun lütfen.
wpnin açılmasını mp3 olarak videoya aldım attım dosyalardan bakabilirsiniz.

Ekli dosyalar

• 1.mp3
    190,4 KB · Görüntüleme: 13

snndcl

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aranan Kan
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
Bilişim Öğretmeni
Konular
27
bootloader kilidini açtıktan sonra (yaklaşık 3 4 gün) twrpyi flashlayabilirsiniz.
Benimki açık sanırım. Aldığımda hepsi buradadan gelirken açık geldi sanırım. Cihazı açarken unlock diye bir yazı bide açık bi kilit işareti çıkıyor

Oyla:

dds25

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Lenovo K6 Note
Konular
11
Benimki açık sanırım. Aldığımda hepsi buradadan gelirken açık geldi sanırım. Cihazı açarken unlock diye bir yazı bide açık bi kilit işareti çıkıyor
O zaman açıktır hocam size sadece twrp flashlamak kalıyor youtube'dan videoyu izleyip yapabilirsiniz. Yedeklerinizi almayı unutmayın ama.

Oyla:

Mmseg

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 5
Meslek
Öğrenci
Konular
22
Oyla:

snndcl

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aranan Kan
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
Bilişim Öğretmeni
Konular
27
O zaman açıktır hocam size sadece twrp flashlamak kalıyor youtube'dan videoyu izleyip yapabilirsiniz. Yedeklerinizi almayı unutmayın ama.
İlgin için teşekkür ederim. Bakıp yapacağım ama şu ara yapmam zor görünüyor evde tadilat var yaptıktan sonra sonuçları buraya yazarım ne kurmamı önerirsiniz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Teşekkür ederim

Oyla:

dds25

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Lenovo K6 Note
Konular
11
İlgin için teşekkür ederim. Bakıp yapacağım ama şu ara yapmam zor görünüyor evde tadilat var yaptıktan sonra sonuçları buraya yazarım ne kurmamı önerirsiniz
Eğer varsa Resurrection Remix Oreo veya pie olabilir. Cihazınızda uyumlusu yoksa Lineage OS crDroid AOSP veya Pixel Experience olabilir hocam.

Oyla:

snndcl

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aranan Kan
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
Bilişim Öğretmeni
Konular
27
Eğer varsa Resurrection Remix Oreo veya pie olabilir. Cihazınızda uyumlusu yoksa Lineage OS crDroid AOSP veya Pixel Experience olabilir hocam.
Tamamdır teşekkürler EU rom mu oluyor bunlar

Oyla:
Üst Alt