Soru Mi 5s Plus Kasadan Ses Gelmesi

snndcl

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aranan Kan
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
Bilişim Öğretmeni
Konular
27
Arkadaşlar dün mi 5s plus 64 gb aldım her şey çok güzel ancak telefonu şans eseri biraz sıktım ve çıtlama sesi geldi bende biraz daha kurcaladım ve parmak izi okuyucusu ve çevresinde parmağımla baskı yapıp çekip tekrar yaptığım her seferinde bir kere çıt sesi duydum. sonrasında bıraktım biraz telefonu kılıfı çıkardım geçtiğini fark ettim daha sonra ise sol üst köşede aynı şeyin olduğunu fark ettim hatta sıkıştırdığım zaman ekranın çok çok az içine doğru esnediğini sonra çıt ettiğini fark ettim gene bıraktım bu sefer ordaki geçti parmak izinin orası çıt etti gene ekranın sol üst köşesine geçti çıt sesi. Garantiye göndermeli miyim yoksa tüm mi 5s pluslarda böyle mi olan bir arkadaş cevap verirse veya bilgisi olan sevinirim.

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
IT Professional
Konular
52
Yok hocam hiçbir sorun yaşamadım sadece bastırınca kasadan gelen ve cihaz için kalitesiz hissi uyandıran bir ses o kadar ;)

Oyla:

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
snndcl aynı konudan 2 tane açmışsıniz konularınız birleştirildi.

Oyla:

sahcetin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şahin
Cihazım
mi5s Plus
Konular
3
Bende de mi5s plus var arka kapağa bastırma olunca hafiften ses geliyor ama bence normal sonuçta metal ve büyük bir yüzey bastırınca esneme olur diye düşünüyorum. Telefonunuzu iyi günlerde kullanın.

MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

damn2u

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
R.Note 5 Pro
Konular
7
Mi5s Plus modeline HTC U11 gibi davranmışsınız, sizi AİHM'e verseler yeridir. :P

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
İlk mesajınızda yazdıklarınızdan, sıkıştırma neticesinde içinde bazı parçaların kırılmış olma ve cihazın içinde uçuşuyor ve bu durumda diğer parçalara da zarar verebileceğinin teşhisini koymak için alim olmaya gerek yok kanısındayım

Hocam siz telefonu bildiğiniz zulüm etmek için almışsınız bari sağlamlık testi yapın.
(Kasa dişlileri çıtlıyor olabilir, parmak izi olduğu yer zorlanmadan dolayı yuvası ses çıkartıyordur.)
Not: Uğraşmayın daha fazla.
Not: Ne servis ne garanti bizzat kullanıcı hatası.

Mi5s Plus modeline HTC U11 gibi davranmışsınız, sizi AİHM'e verseler yeridir. :P
Ben, Siz Sayın scrooldream ve siz Sayın damn2u , 3 ümüzde bu işten maalesef bir şey anlamıyormuşuz...
Konudaki diğer Mi 5S Plus sahiplerinin hepsi de bu durumun gayet normal oldukları belirtiyorlar....
Bu nedenle, benim bundan sonraki ilk ve tek hedefim, bir Mi 5 s plus bulup, sözkonusu bu durumu bizzat kendi gözlerimle deneyimlemek olacak....8=)wasntme~~

Oyla:

snndcl

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aranan Kan
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
Bilişim Öğretmeni
Konular
27
Değişik bir durum arka kapak hafif eğimli bir yapıda yani köşeli değil, ekransa tam tersi eğime sahip değil sanırım eğimden kaynaklı arka kasanın altında ufak bir boşluk var bastırıp ses gelen bölüm bataryaya denk geliyor. zaten ilk defa karşılaştım böyle bir şey ile normalde yılların bilgisayarcısıyız bayimizden telefon da satıyoruz o nedenle az çok telefondan da anlarım tamiri mi de kendim yaparım konu komşu ekran değişimi falan çok yaptım ondan sorma gereği duydum cevap veren arkadaşlara teşekkürler

Oyla:

Yusuf1233

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
Redmi k20 Pro
Meslek
Bankacı
Konular
8
Aynı sorun bendede var sizce ne yapmalıyım 4 aydır kullanıyorum yaklaşık ama yeni yeni ses cıkmaya başladı

Oyla:

Yusuf1233

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
Redmi k20 Pro
Meslek
Bankacı
Konular
8
Telefonuda hiç düşürmedim cok temiz kullandım ne bir cizik ne bir darbe hiçbirşey yoktue cihazımda mi5s plus

Oyla:

snndcl

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aranan Kan
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
Bilişim Öğretmeni
Konular
27
Telefonuda hiç düşürmedim cok temiz kullandım ne bir cizik ne bir darbe hiçbirşey yoktue cihazımda mi5s plus
hocam sorun kronik sanırım. bir çok arkadaşta var, yeni fark etmiş de olabilirsiniz montajda bir sıkıntı var sanırım garantiye yolladım ben şu anda telefonda sorun yok düzeldi. sorun için ekran montajı falan yazmışlardı

Oyla:
Üst Alt