Soru Mi 5s Plus Kasadan Ses Gelmesi

snndcl

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aranan Kan
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
Bilişim Öğretmeni
Konular
28
Arkadaşlar dün mi 5s plus 64 gb aldım her şey çok güzel ancak telefonu şans eseri biraz sıktım ve çıtlama sesi geldi bende biraz daha kurcaladım ve parmak izi okuyucusu ve çevresinde parmağımla baskı yapıp çekip tekrar yaptığım her seferinde bir kere çıt sesi duydum. sonrasında bıraktım biraz telefonu kılıfı çıkardım geçtiğini fark ettim daha sonra ise sol üst köşede aynı şeyin olduğunu fark ettim hatta sıkıştırdığım zaman ekranın çok çok az içine doğru esnediğini sonra çıt ettiğini fark ettim gene bıraktım bu sefer ordaki geçti parmak izinin orası çıt etti gene ekranın sol üst köşesine geçti çıt sesi. Garantiye göndermeli miyim yoksa tüm mi 5s pluslarda böyle mi olan bir arkadaş cevap verirse veya bilgisi olan sevinirim.

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
IT Professional
Konular
52
Arkadaşlar dün mi 5s plus 64 gb aldım her şey çok güzel ancak telefonu şans eseri biraz sıktım ve çıtlama sesi geldi bende biraz daha kurcaladım ve parmak izi okuyucusu ve çevresinde parmağımla baskı yapıp çekip tekrar yaptığım her seferinde bir kere çıt sesi duydum. sonrasında bıraktım biraz telefonu kılıfı çıkardım geçtiğini fark ettim daha sonra ise sol üst köşede aynı şeyin olduğunu fark ettim hatta sıkıştırdığım zaman ekranın çok çok az içine doğru esnediğini sonra çıt ettiğini fark ettim gene bıraktım bu sefer ordaki geçti parmak izinin orası çıt etti gene ekranın sol üst köşesine geçti çıt sesi. Garantiye göndermeli miyim yoksa tüm mi 5s pluslarda böyle mi olan bir arkadaş cevap verirse veya bilgisi olan sevinirim.
Benim eski mi5sp cihazımda aynıydı. ;)

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Sizin cihazınız iç kanama geçiriyor hocam, hemen acile gitmelisiniz, ancak garanti kapsamına girer mi, bilemiyorum

Oyla:

snndcl

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aranan Kan
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
Bilişim Öğretmeni
Konular
28
Sizin cihazınız iç kanama geçiriyor hocam, hemen acile gitmelisiniz, ancak garanti kapsamına girer mi, bilemiyorum
Cihazı daha yeni aldım ne olmuş olabilir ? sorun ne sizce

Oyla:

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Cihazı daha yeni aldım ne olmuş olabilir ? sorun ne sizce
İlk mesajınızda yazdıklarınızdan, sıkıştırma neticesinde içinde bazı parçaların kırılmış olma ve cihazın içinde uçuşuyor ve bu durumda diğer parçalara da zarar verebileceğinin teşhisini koymak için alim olmaya gerek yok kanısındayım

Oyla:

snndcl

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aranan Kan
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
Bilişim Öğretmeni
Konular
28
İlk mesajınızda yazdıklarınızdan, sıkıştırma neticesinde içinde bazı parçaların kırılmış olma ve cihazın içinde uçuşuyor ve bu durumda diğer parçalara da zarar verebileceğinin teşhisini koymak için alim olmaya gerek yok kanısındayım
Pek öyle sayılmaz kasanın metal olduğu düşünülürse ve belli noktalardan aynı ton ve şekilde aynı hareketi yaptığın zaman sesin çıkması bende kasanın esnediği belki biraz altında boşluk olabileceği düşüncesi oluşturdu o nedenle telefona sahip olan başka arkadaşlara sordum zaten sizde de aynı sorun var mı diye.

Oyla:

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Pek öyle sayılmaz kasanın metal olduğu düşünülürse ve belli noktalardan aynı ton ve şekilde aynı hareketi yaptığın zaman sesin çıkması bende kasanın esnediği belki biraz altında boşluk olabileceği düşüncesi oluşturdu o nedenle telefona sahip olan başka arkadaşlara sordum zaten sizde de aynı sorun var mı diye.
Tamam çok özür dilerim sizden...umarım aynı telefona sahip diğer arkadaşlar size daha güzel şeyler söylerler

Oyla:

scrooldream

TENGRİ BİZ MENEN!
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Android
Cihazım
NOTE4x Mi6
Meslek
Toyota Robot Teknisyeni
Konular
12
Hocam siz telefonu bildiğiniz zulüm etmek için almışsınız bari sağlamlık testi yapın.
(Kasa dişlileri çıtlıyor olabilir, parmak izi olduğu yer zorlanmadan dolayı yuvası ses çıkartıyordur.)
Not: Uğraşmayın daha fazla.
Not: Ne servis ne garanti bizzat kullanıcı hatası.

Oyla:

snndcl

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aranan Kan
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
Bilişim Öğretmeni
Konular
28
Hocam siz telefonu bildiğiniz zulüm etmek için almışsınız bari sağlamlık testi yapın.
(Kasa dişlileri çıtlıyor olabilir, parmak izi olduğu yer zorlanmadan dolayı yuvası ses çıkartıyordur.)
Not: Uğraşmayın daha fazla.
Not: Ne servis ne garanti bizzat kullanıcı hatası.
Çok abarttınız bastırmadan kastım öyle aşırı bir bastırma değil hatta ben şans eseri fark ettim bunu şans eseri fark ettiğime göre aşırı derecede baskı uygulama şansım yok. hatta yapmış olduğum baskıyı şöyle açıklayabilirim telefonun koruyucu kılıfını takarken daha az baskı uyguluyorum çok temiz telefon kullanırım bundan önce lg g2 vardı 5 senedir kullandığım bir telefondu.

Oyla:
Üst Alt