Rom Mi 5s plus flyme os 6 rom

KaizenTR

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
.
Meslek
.
Konular
37
arkadaşlar redmi note3 sd için son sürümü ve diğer bazılarını denedim parmakizi sensör ekran açma çalışmıyor. xda 4pda dan 5 değişik fingerprint fix denedim olmuyor. siz nasıl kullanıyorusunuz. mesela daki romlar Cn tabi google play yükleme Cn app kaldır falan baya zahmetli. hava durumu ekrana gelmiyor. CN app kaldırımı ile ilgili 4pda da zip dosyalı fixleme var ama 404 hatası alıyorsun.
ez cümle sizler nasıl kullanıyorsunuz? Neden bu kadar üstüne düşüyorsun dersen flymeos v6 yapay zeka destekli android iddiaları nedir i anlamak içindi. Bilgileriniz ve yönergelerinizi beklerim

KaizenTR

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
.
Meslek
.
Konular
37
Flyme romu çok seviyorum ama şu kullandığım mido cihazda Bir türlü oturmadı çok hata var en sonunda kendim yapacağım..
Elinize sağlık hocam paylaşım için..

Epic_rom_mido_7.9.21
Ustam redmi note3 pro için de bir destek bekleriz.

KaizenTR

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
.
Meslek
.
Konular
37
teşekkürler biliyorum
bende oradakileri denedim fakat çin versiyonu çin uygulamaları ve parmakizi sorunu ve contacts app yok. fixlenip türkçe olarak stabil portlanır mı? diye yazdım

Son düzenleme:

zeki gönül

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
15
teşekkürler biliyorum
bende oradakileri denedim fakat çin versiyonu çin uygulamaları ve parmakizi sorunu ve contacts app yok. fixlenip türkçe olarak stabil portlanır mı? diye yazdım
Ben cin uygulamalarıni donduruyorum orda google play uygulamalarıni paylaştım megada sırasıyla tek tek yukle en son google play store yuklersin

furydragons

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
MI 5s Plus
Konular
3

burda son surumu indirebilirsin resMi sitesi bu haftalik guncelleme alir
Üstad, Çok teşekkür ederim bunu arıyor arıyor bir türlü bulamıyordum. Hayırlı günler dilerim Hocam.

KaizenTR

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
.
Meslek
.
Konular
37
Ben cin uygulamalarıni donduruyorum orda google play uygulamalarıni paylaştım megada sırasıyla tek tek yukle en son google play store yuklersin
evet bende aynı yolu takip ediyorum hatta parmak izi ekran açma hata yok.
ben kernel ile hallettim. birde kişiler uygulaması ile arama uygulaması aynı ayrıca yok
benim bu romda aradığım ONEMİND yapay zekanın nasıl işlediği sırf bunun için uğraştım durdum.
bugün yeni versiyon yayınlandı

edit:evet bende aynı yolu takip ediyorum hatta parmak izi ekran açma hata devam ediyor.

Son düzenleme:

furydragons

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
MI 5s Plus
Konular
3
Romu baya sevdim cok stabil sarji muazzam kamera port oldugu icin tereddutteydim ama sanki hic fark yok daha iyi gibi :D ama ne mesaj geldiginde bildirim sesi geliyor nede whattsappdan. yanı benı bıldırım sesı ıle uyarmıyor. bunu nasıl halledebılırım hanı ters bır durumda yok guvenlık de herseyın bıldırımı acık

bebahce1907

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hakan
Cihazım
M2007J3SG
Konular
1
dün akşam dayanamadım ve kurdum. şimdilik iyi gidiyoruz. rastladığım sorun ise; zil sesini kendi ayarlarından yaparsam değişmiyor ama zedge'den yüklersem değişiyor. kendi zil seslerimi veya benim zil seslerimi kabul etmiyor.

zeki gönül

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
15
dün akşam dayanamadım ve kurdum. şimdilik iyi gidiyoruz. rastladığım sorun ise; zil sesini kendi ayarlarından yaparsam değişmiyor ama zedge'den yüklersem değişiyor. kendi zil seslerimi veya benim zil seslerimi kabul etmiyor.
İlk sürümlerde Flyme hesabı bazen cikis yapiyodu kendiliğinden varmi oyle bi sorun suanda

Üst Alt