Rom Mi 5s plus flyme os 6 rom

Recai74

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Recai
Cihazım
Lg g3
Konular
34
Cift tik kilitleme açma yok glb hocam

Recai74

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Recai
Cihazım
Lg g3
Konular
34
Sağol hocam

Ahmetbzkrt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi A3
Meslek
Bilişim
Konular
2
S. A arkadaşlar flyme os 6 rom var elimde telefonuma yukledim bazi ayarlar yaptim cin uygulamaları falan vardi kaldirdim sabahtan beri kullanıyorum mükemmel sarjda fena değil ufak bi sikintisi var ayarlardan diger hesaplara giremiyoruz ama okadar sorun değil ben oyle kullanıyorum sıkıntı olmadi

Google play hizmetleri

Google play hizmetleri ni kurulumdan sonra apk olarak yukleyintek tek en sona google play store yukleyin
rom stabil mi sorunları var veyatta çift kamera gibi detaylar kullanabilir durumda mı miui apk si falan kursak calırıs mı kamera ?

zeki gönül

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
15
rom stabil mi sorunları var veyatta çift kamera gibi detaylar kullanabilir durumda mı miui apk si falan kursak calırıs mı kamera ?
Kamera zaten miui kamerasi tam stabil degil ama kullanila bilecek durumda tek soru nu ayarlar diger hesaplara girilmiyor onun dışında baska biseyi yok

Ahmetbzkrt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi A3
Meslek
Bilişim
Konular
2
sakin yuklemeyin bende lenovo p70 vardi ayni sorun bunda.da var bu romu baska telefonlara kurunca cikan bir.sorun sanirim sarj falan cidden.hos guzel de uygulamaya girmeden bildirim gelmedikten sonra sarji ne yapalim.

zeki gönül

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
15
sakin yuklemeyin bende lenovo p70 vardi ayni sorun bunda.da var bu romu baska telefonlara kurunca cikan bir.sorun sanirim sarj falan cidden.hos guzel de uygulamaya girmeden bildirim gelmedikten sonra sarji ne yapalim.
Guvenlik kısmından ayarlaniyo nildirimler bana geliyodu bu son sürümde iyiledmeler var...

Ahmetbzkrt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi A3
Meslek
Bilişim
Konular
2
Guvenlik kısmından ayarlaniyo nildirimler bana geliyodu bu son sürümde iyiledmeler var...
benim whatsappın sorunuydu sanırım baska bir romda da gelmiyordu orjınal whatssap kullanmıyorum da. Rom güzel ya stabil sarjı falan da iyi ama tercihim miui ms denilen bir rom var bu sayfadapaylasım yapıldı cıft kamera olsun yuz tanıma kilidi olsun çok hoş bir rom bilginize.

furydragons

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
MI 5s Plus
Konular
3
Romun linki gitmiş. Zeki hocam ilgilenirmisiniz acaba bir sonraki sürüm bu ilk sürümünü kurmuştum baya bug doluydu bunu denemek istedim link yok :(

zeki gönül

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
15
Romun linki gitmiş. Zeki hocam ilgilenirmisiniz acaba bir sonraki sürüm bu ilk sürümünü kurmuştum baya bug doluydu bunu denemek istedim link yok :(

burda son surumu indirebilirsin resMi sitesi bu haftalik guncelleme alir

Üst Alt