Sohbet Mi 5S MIUI 9 Hata Düzeltme Güncellemesi

ozcan0220

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özcan
Cihazım
Mi 5s
Konular
16
Bu kadar beklettiklerine göre en stabil çalışan MIUI 9 güncellemesi Mi 5S te olacak sanırım. 9.1.1.0 da ufak tefek hatalar var ama büyük değil. Beklemedeki giden bataryayı duzeltsinler yeter :)

Superkahrmn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Xiaomi Mi Note3
Konular
40
Bu kadar beklettiklerine göre en stabil çalışan MIUI 9 güncellemesi Mi 5S te olacak sanırım. 9.1.1.0 da ufak tefek hatalar var ama büyük değil. Beklemedeki giden bataryayı duzeltsinler yeter :)
Ben forumdaki miui 9.1.1.0 ı yüklenmiştim, 3 hafta dayanabildim daha miui 8 kadar stabil olmadığını görünce geri döndüm. Telefonu sessiz e alıyordum ama alınmamış oluyordu aynı zamanda mi band 2 de var o da senkronizede hatalar oluyordu canı isteyince bildirim verip canı istemeyince vermiyordu. Şimdi geri dönüş yapınca yağ gibi oldu.

meseli

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
xiaomi 5s
Konular
0
miui 9 da ferrarinin benzini yaktığı gibi şarjı öyle tüketiyor :( telefon kapalıyken nasıl olurda şarjı gider arkadaş ??

erkan176

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erkan
Cihazım
mi 6
Meslek
memur
Konular
36
xiaomi.eu_multi_MI5S_7.1.20_v8-6.0.zip acaba bu nasıl ?
Onu tam olarak bilmiyorum ama bir videoda yorumda belirtilen şarj konusunda kendi global romunun çok kötü olduğu miui proda herşeyin mükemmelleştiğini söyledi,daha önce ingilizceydi türkçeştirmesi yapıldı. adres
twrp ile yükleme yapılabilir.

meseli

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
xiaomi 5s
Konular
0
Onu tam olarak bilmiyorum ama bir videoda yorumda belirtilen şarj konusunda kendi global romunun çok kötü olduğu miui proda herşeyin mükemmelleştiğini söyledi,daha önce ingilizceydi türkçeştirmesi yapıldı. adres
twrp ile yükleme yapılabilir.
bu rom u yüklersek garanti dışı olmaz değil mi ? ayrıca güncellemeleri nasıldır ? 9.1.1.0 yüklü şu anda mesela , bunu yüklersem uygulamalar silinir mi ? ne önerebilirsiniz ?

halilmetekirikkale

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hallil
Cihazım
mi5s
Konular
2
Mi5s için multirom,miuipro,eu ve birçok rom denedim.Pil tüketimi miui9 da aşırı fazla özellikle bekleme modunda aşırı güç tüketimi var.Pil konusunda en iyi miui9 rom olarak eu stabil 9.1.2.0 bence tabi kullanım şartlarına göre değişebilir bu durum.

erkan176

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erkan
Cihazım
mi 6
Meslek
memur
Konular
36
bu rom u yüklersek garanti dışı olmaz değil mi ? ayrıca güncellemeleri nasıldır ? 9.1.1.0 yüklü şu anda mesela , bunu yüklersem uygulamalar silinir mi ? ne önerebilirsiniz ?
tabiki yedek alman lazım, herşey silinir.haftalık güncelleme var site üzerinden garanti dışı olmaz bildiğim kadarıyla

Üst Alt