Rom Mi 5S MIUI 8(v9.1.1.0) Global Kararlı yayınlandı!

XWORK

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
XWorK
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
15
Teşekkür ederim hocam :) Buradaki Tgz uzantılı stable rom 8.5.3 olarak görünüyor, o zaman bunu yükleyip stable 9.1.1.0 olanı otadan mı gelmesini beklemem gerekiyor. Direkt 9.1.1.0 için Tgz uzantılı yayımlamamışlar mıdır acaba ? Kusura bakmayın çok soru sordum bağışlayın :$
Sanırım yayınlamamıslar yüklediğiniz an güncelleme gelir zaten hocam estağfurullah elimizden geldiği kadar cihazdaşlarımıza yardım etmek boyun borcu

Mi 5S Epicrom Global Beta 8.1.18

Revolution06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi 12 8/256
Konular
7
Sanırım yayınlamamıslar yüklediğiniz an güncelleme gelir zaten hocam estağfurullah elimizden geldiği kadar cihazdaşlarımıza yardım etmek boyun borcu

Çok teşekkür ederim hocam değerli yardımlarınız için :)

Bilalvader

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilal
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
12
Hocam ben siteden miuş
Çok teşekkür ederim hocam değerli yardımlarınız için :)
Arkadaşlar beyaz duvar kağıdı daha mı çok şarj yer mi5s te bir fe ghost screen var ondan dolayı beyaz kullanmak zorundayım evo garantili e-posta yolladım evoya cevap gelmedi yollamayı düşünüyorum ne zamana gelir tahmini

Revolution06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi 12 8/256
Konular
7
Hocam ben siteden miuş

Arkadaşlar beyaz duvar kağıdı daha mı çok şarj yer mi5s te bir fe ghost screen var ondan dolayı beyaz kullanmak zorundayım evo garantili e-posta yolladım evoya cevap gelmedi yollamayı düşünüyorum ne zamana gelir tahmini
Hocam ben siteden miuş

Hocam ben 4/128 olan modeli kullanıyorum yurt dışı garantisiz cihaz, o yüzden garanti konusunda yorum yapamıyorum. Ancak duvar kağıdının şarja çok bir etkisi olacağını düşünmüyorum :)

Birde yukarda sanırım bana cevap yazmışsınız ama yarım kalmış, o kısmı anlayamadım özür dilerim :D

Bilalvader

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilal
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
12
Hocam ben 4/128 olan modeli kullanıyorum yurt dışı garantisiz cihaz, o yüzden garanti konusunda yorum yapamıyorum. Ancak duvar kağıdının şarja çok bir etkisi olacağını düşünmüyorum :)

Birde yukarda sanırım bana cevap yazmışsınız ama yarım kalmış, o kısmı anlayamadım özür dilerim :D
Hocam ne özürü benim aptallığım eski taslaktan yazmış ben özür dilerim

baveracar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Baver
Cihazım
Mi5s
Konular
6
Hocam ben siteden miuş

Yok hocam o sadece amoled ekran için geçerli amoled ekranda siyah kısımlarda led yanmaz o yüzden beyaz duvar kağıtları daha çok şarj yediği söyleniyor mi5s için geçerli değil yani

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

XWORK

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
XWorK
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
15
Hocam ben siteden miuş

Her an herşey olabilir 2 ay sıkıntı yaşadım uzun uzun anlatmakta istemiyorum cihazınızın peşine düşün gönderdiğiniz zaman bunu diyebilirim sadece

mi5sumut55

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
umut
Cihazım
xiaomi mi5s
Konular
12
Mi5s için aşagıdaki Google Camera uygulamasını tavsiye ederim.

Config Camera Hdr+ Nexus 6p seçin
Model Pixel XL secin
Hdr+ high veya istediğiniz seviyeye ayarlayın
Gelişmiş Ayarlardan > Portrait modunu aktifleştirin.
Uygulamayı son uygulamalar dahil tamamen kapatın, tekrar açın Google pixel deki gerçek portre modunu menüde göreceksiniz. Herhangi bir root işlemi gerektirmez.
İstediğiniz olacak inş.Google Fotoğraflar uygulamasınıda kurun, Miui galeri uygulaması portre fotoğrafları, seri çekim fotoğrafları gösteremeyebilir.

Hocam uygulamayı yükledim. Çok sağolasın. Fakat sanırım ön kamerada portre modu çalışmıyor. Birde ağır çekim modunda hata veriyor. Bunlarla ilgili bir yardımcı olabileceğin bir konu varmı acaba?

szm428

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
szm428
Cihazım
Mi 5s
Konular
6
Hocam uygulamayı yükledim. Çok sağolasın. Fakat sanırım ön kamerada portre modu çalışmıyor. Birde ağır çekim modunda hata veriyor. Bunlarla ilgili bir yardımcı olabileceğin bir konu varmı acaba?

Evet, ağır çekim ve ön kamerada portre modu şuan için çalışmıyor. Bazi özellikleri Android 8 gerektiriyor, ilerde gelecek sürümlerde bekleyeceğiz artık.

Üst Alt