Rom Mi 5S MIUI 8(v9.1.1.0) Global Kararlı yayınlandı!

XWORK

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
XWorK
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
15
Hocam uygulamayı indirdim fakat açılmıyor ''paketin ayrıştırılmasında bir sorun oluştu'' yazısı çıkıyor. Neden olabilir acaba. Android sürümü 6.0.1 olduğu için olabilir mi?. Bu arada Mı8 sürümü. heniz 9 güncellemeside gelmedi maalesef. Bu sebeplerden olabilir mi
Android 7+ geçerli diye biliyorum

Mi 5S Epicrom Global Beta 8.1.18

harunserefli

miui ayrıcalıktır:)
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38
uygulamanın çalışması için Android 7 sürümü lazım en az

MI 5s Global Beta 8.1.18

szm428

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
szm428
Cihazım
Mi 5s
Konular
6
Hocam uygulamayı indirdim fakat açılmıyor ''paketin ayrıştırılmasında bir sorun oluştu'' yazısı çıkıyor. Neden olabilir acaba. Android sürümü 6.0.1 olduğu için olabilir mi?. Bu arada Mı8 sürümü. heniz 9 güncellemeside gelmedi maalesef. Bu sebeplerden olabilir mi

Evet, uygulama Android 7.0 ve üzeri içindir, birde Google Fotoğraflar uygulamasını kurun iyi olur.

Son düzenleme:

Superkahrmn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Xiaomi Mi Note3
Konular
40
Evet hocam kilidiniz açık

Kilit neden açıldı ben o kısmı anlamadım yakın zamanda garantiye göndereceğim evo sıkıntı çıkarmasın

XWORK

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
XWorK
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
15
Kilit neden açıldı ben o kısmı anlamadım yakın zamanda garantiye göndereceğim evo sıkıntı çıkarmasın
Açılmamış kilit durduk yere açılmaz hocam unlock işlemi yapmadıysanız kilidi açılmış şekilde gelmiştir. Evo ya kilidi kapatıp gönderdim açıp geri yolladılar. Mi flash ile tekrar kilitleyebilirsiniz. Yada gönderdiğiz zaman not olarak kilit açık olarak geldiğini belirtebilirsiniz hocam sorun çıkmaz

Superkahrmn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Xiaomi Mi Note3
Konular
40
Açılmamış kilit durduk yere açılmaz hocam unlock işlemi yapmadıysanız kilidi açılmış şekilde gelmiştir. Evo ya kilidi kapatıp gönderdim açıp geri yolladılar. Mi flash ile tekrar kilitleyebilirsiniz. Yada gönderdiğiz zaman not olarak kilit açık olarak geldiğini belirtebilirsiniz hocam sorun çıkmaz

Güncellemeden önce açık değildi, hatta dolby atmos yüklemek için açsam mı diye düşündüm garantide sorun olmasın diye açmadım, şimdi güncelleme ile açılması garip geldi.

zlatan_1903

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
10
Sonunda benim mi5s e de geldi güncelleme 1.3gb yanlız baya büyük indiriyorum hemen vatana millete hayırlı olsunclap~~

XWORK

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
XWorK
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
15
Güncellemeden önce açık değildi, hatta dolby atmos yüklemek için açsam mı diye düşündüm garantide sorun olmasın diye açmadım, şimdi güncelleme ile açılması garip geldi.
Hocam Xiaomi sunucusunda onaylanmadığı sürece açılmıyor. Cihaz açık gelmiştir farketmemişsinizdir. Mi flash ile tekrar lock yapabilirsiniz

Üst Alt