Yardım Mi 5s e-posta kurulumu

seffah

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yiğit
Cihazım
Mi 5s
Konular
6
Arkadaşlar iyi forumlar,
mi 5s global rom yüklü cihazıma şirket mailimi kuramıyorum hata verip duruyor. çözümünü bilen var mı ???

seffah

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yiğit
Cihazım
Mi 5s
Konular
6
sunucu exchange mi yoksa pop3 mü ?? xiaomide maili kurarken iszden mail şifre ve sunucuyu ister (pop3 ya da exchange) secmeniz gerekli. diğer android cihazlarda da maili kurarken sizden mutlaka pop3 ya da exchange mi olduğunu sorar. exchange ise size gene tarifte bulunayım
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Hocam önce çok teşekkürler. Ama dediğin yolları takip ettim yine olmadı. şirketdeki diğer ark ların hepsi exchange den kurduğu için orayı seçtim. kullanıcı adım ile mailim farklı olduğundan dediğin yolları izlemedim ama yine olmadı :(

Oyla:

invisibleblue

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Snane
Cihazım
Mi 5s
Konular
2
Hocam önce çok teşekkürler. Ama dediğin yolları takip ettim yine olmadı. şirketdeki diğer ark ların hepsi exchange den kurduğu için orayı seçtim. kullanıcı adım ile mailim farklı olduğundan dediğin yolları izlemedim ama yine olmadı :(

tamam işte bazen mail ismin yerinde kullanıcı @ şirket.com yap illa olması gerek yaaa

Oyla:

invisibleblue

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Snane
Cihazım
Mi 5s
Konular
2
zaten çokta öenmli değil :) ekte resim gelirse açıyor ama konu içinde resim varsa göstermiyor. ben bile kullanmıyorum. :) :) :) maksat bilgi paylaşaımı olsun.

Oyla:
Üst Alt