Yardım mi 5 kapandı açılmıyor

uluyol

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ömer
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
5
Merhaba arkadaşlar bir buçuk yıldır kullandığım mi5 telefonum kapandı açılmıyor. Aslında bu ilk değil. temmuzun başında telefon babamdayken bana telefonun kapandığını şarj almadığını söylemişti. ben de garantiye(delta) yollattırdım babamdan. yaklaşık 20 günde telefon geldi. dikkatimi çarpan şuydu ki cihazı yollarken daha 1 haftalık falan miui 10 güncellemesi yapmıştım. telefon geldiğinde miui 9 yüklü geldi. telefonu elime aldım daha bugün üçüncü günüyken telefon tekrar gitti. şimdi çözüm önerisi olarak ne tavsiye edersiniz? tekrar deltaya yollasam yine yazılım güncellemesi yapıp yollayacaklarsa 20 gün boşuna telefonsuz kalacağım. bu kapanmanın temel sebebi nedir?

yasyas.ozcan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaser
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
1
Ve edl modda da dediğin gibi hiçbir tepki vermez telefon

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

uluyol

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ömer
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
5
Telefon edl moda girdiyse fastboot modda olması gerekmez flash tool onu COM 10 gibi ibarelerle görür sadece

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

flash tool cihazı görmüyor maalesef. tek çözüm garanti. delta servisin ankara şuesine götüreyim diyorum bu sefer hızlı yapabilirlerse direk oraya bırakırım

Oyla:

karakas_14@

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mİ 5
Konular
2
Arkadaşlar aynı sorunu yaşıyorum. Telefon kapanıyor birkaç gün sonra açılıyor. Ancak bugün içini açıp pili çıkarıp tekrar taktım. Hemen açıldı yalnız ekranda şarj bir anda 0 a düşüp tekrar kapandı yine aynı işlemi şarja takarak yaptım bu sefer açıldı. Sorun batarya kaynaklı olabilir mi

Oyla:

uluyol

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ömer
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
5
Sorunu çözebildiniz mi?
Hocam servise yolladım bu forumdan da delta servis hesabına durumu izah ettim sağ olsun yardımcı oldu 2 haftada sorun hallolmuş olarak geldi. Bir sorun vardı ki hoparlöre alınca mikrofon çalışmıyordu onun için tekrar uğraşamam deyip yollamadım onun dışında bir sıkıntı yok.

Oyla:

rastegamer

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Batu
Cihazım
Mi5
Konular
18
Hocam servise yolladım bu forumdan da delta servis hesabına durumu izah ettim sağ olsun yardımcı oldu 2 haftada sorun hallolmuş olarak geldi. Bir sorun vardı ki hoparlöre alınca mikrofon çalışmıyordu onun için tekrar uğraşamam deyip yollamadım onun dışında bir sıkıntı yok.
Tamamdır teşekkürler. Peki sorun neymiş? Benimde 1.5 yıllık Mi5 im var ilk kez böyle birşey oluyor. Garantiye veya telefoncuya vericem.

Oyla:

uluyol

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ömer
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
5
Tamamdır teşekkürler. Peki sorun neymiş? Benimde 1.5 yıllık Mi5 im var ilk kez böyle birşey oluyor. Garantiye veya telefoncuya vericem.
Mi5 lerde kronik bir sorun bu. Bugün başıma gelse yine ne yapacağımı bilemem şahsen.

Oyla:

rastegamer

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Batu
Cihazım
Mi5
Konular
18
Bugün şarj aletimi arkadaşımın mi6 sında kullandık. 10 dk da %28 den %56 ya çıktı. Mayıs gibi şarj kablosu bozuldu zaten değiştirdim bu sefer sorun telde galiba :(

Oyla:
Üst Alt