Çözüldü Mi 5 dosya kopyalama sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

atak-1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Atak
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
2
Arkadaşlar öncelikle merhaba forumunuza yeni üye oldum,öncelikle herkese iyi niyeti için şimiden teşekkürler.
Telefonumu Windows 10 lu bir pc ye bağladığımda telefonumdaki dosyaları pc ye atamıyorum,ama pc den telefonuma yükleyebiliyorum.

Arkadaşlar bilgisayar telefonu tanıyor ama mesela dosya kopyalamak istesem sisteme bağlı bir aygıt çalışmıyor ,dosya ve klasör kopyalama hatası alıyorum.Usb hata ayıklama açık,bilgisayara yönetici kısmında telefonu mi5 olarak tanıyor.Ek olarak birsuru kendimce yöntem denedim ama malesef.
Sadece telefondan bilgisayara kopyalarken yapıyor kopyalamıyor doğal olarak sorunun çözümünü araştırdım ama göremedim diye konu açtım umarım çözüm bulabiliriz,ilgilenen ve yardım eden etmeyen herkese teşekkürler,iyi forumlar.

atak-1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Atak
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
2
Sorunu buldum bilgisayarın usb 3 portundan kaynaklıymıs usb 2 ile deneyince düzeldi,sorun temiz bir formatla hallolur inşallah,emeği geçen kendime teşekkür ederim :)

Oyla:

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Sorunu buldum bilgisayarın usb 3 portundan kaynaklıymıs usb 2 ile deneyince düzeldi,sorun temiz bir formatla hallolur inşallah,emeği geçen kendime teşekkür ederim :)
Bizde teşekkür ederiz sayenizde bizde de aynı sorun olursa, çözüm ürettiğiniz için:)

Oyla:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
yardımcı olabilicek kimse yokmu acaba
Daha önce böyle bir sorun ile kimse karşılaşmadığı için cevap yazılmamış olabilir. Neyse ki sorunu çözmüş ve burada da paylaşmışsınız. Teşekkürler.

MI PAD 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

MehmetPakna

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi Mi 5S
Konular
4
Bende aynı sorunu yaşadım ve arkadaş haklı usb 3.0 da sıkıntı çıkıyor 2.0 portuna bağladığımda sorun çözüldü.

Oyla:

Firostr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Buğra
Cihazım
Mi 6
Konular
11
Bendede sadece TWRP klosörünü atarken oldu, kasadaki usb'ye bağlıydı çıkartıp anakarta bağladım
2side usb 2.o dı

Oyla:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt