Soru Mi 5 den mi Max 2

elifednah

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hande
Cihazım
mi 5 prime
Konular
17
Arkadaşlar merhaba
Batarya artık yetersiz gelmeye başladı. Her gün şarj etmekten sıkıldım. Mi Max, mi Max 2 ve redmi note 4 modelleri aklımda var.

Cihazda sadece sosyal medya, slayt okuma ve kamera için kullanıcam.
2 günü geçirmesini istiyorum.
Tek korkum mi Max ler çok büyük kullanımda ne gibi sıkıntılar oluyor? Mi Max ve mi Max 2 arasında çok büyük farklar var mı? redmi note 4 almak daha mı mantıklı olur?
Kafa kafaya takas yapmak istiyorum o yüzden bu modeller aklımda ya da 100-200 ekleme yapmayı düşünüyorum

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BaraCuda

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
B. A.
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
39
Bir arkadaş mi 5x teklif etti takas olarak. Şuan 5x e kaydım gibi. Kamerası güzel. Mi Max den daha küçük. Batarya olarak da 6-7 saat ekran süresi alanlar var. Aklım karıştı

Mi 5x Mi Max 2 ile işlemci vs. bütün iç parçaları ve hızı aynı tek fark kamerası çift kamera büyük ihtimal daha iyidir kamera olarak bilgim kadarıyla mi 5x mi max 2 den sonra çıktı ve dediğim gibi araştırırsanız bütün iç parçaları aynı mi max 2 nin küçüğü

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

marslan81

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Tasarım Teknisyeni
Konular
1
Kamera olarak mi 5 kadar olsa yeter. Öyle çok bir beklentim yok. Zaten çok kamera kullanmam evde bebek var onu çekiyoruz sadece. Peki büyüklük olarak nasıl. İphone 8 plustan çok mu büyük? telefonu inceleme şansım yok o yüzden iphone 8 e göre kıyas yapmak istiyorum.
Bataryası nasıl gidiyor? Birde bunda da vodafone da sorun var değil mi? Mi 5 gibi. 3g kullanmak daha iyi olur

Kamera olarak idare eder seviyede ama Mi 5 kadar değil Mi 5'de 4-axis OIS kamera var. Mi Max 2'de OIS olmadığı için odaklamada iyi değil ama öldürmüyor. Gündüz çekimleri iyi, ön kamerası geniş açılı, rahatça özçekim yapar paylaşırsın. Ama arka kamera gece pek iyi çekmiyor. HDR biraz daha toparlıyor.

Oyla:

BaraCuda

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
B. A.
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
39
Bir arkadaş mi 5x teklif etti takas olarak. Şuan 5x e kaydım gibi. Kamerası güzel. Mi Max den daha küçük. Batarya olarak da 6-7 saat ekran süresi alanlar var. Aklım karıştı

Ve de mi 5x batarya olarak mi max 2 den düşük

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

ismail78

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi max
Konular
50
Hocam Kronik sorun acisindan değil, daha az Batarya tüketimi açısından. Mi Max 1, 2ye göre daha cok batarya tuketiyor.
Ben mi max kullanıyorum telefonumdan oldukçada memnunum, şarj açısından oynama durumuna göre değişir tabi. Ama benimkinin 7 gün gittiğini bilirim..
[doublepost=1513351566,1513351530][/doublepost]
Ben mi max kullanıyorum telefonumdan oldukçada memnunum, şarj açısından oynama durumuna göre değişir tabi. Ama benimkinin 7 gün gittiğini bilirim..
Normal oynamalarda 2-3 gün rahatlıkla gidiyor

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
[doublepost=1513351566,1513351530][/doublepost]
Kullanmayınca 7 gün gider tabiki8=)haha--wasntme~~

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Oyla:

elifednah

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hande
Cihazım
mi 5 prime
Konular
17
Kamera olarak idare eder seviyede ama Mi 5 kadar değil Mi 5'de 4-axis OIS kamera var. Mi Max 2'de OIS olmadığı için odaklamada iyi değil ama öldürmüyor. Gündüz çekimleri iyi, ön kamerası geniş açılı, rahatça özçekim yapar paylaşırsın. Ama arka kamera gece pek iyi çekmiyor. HDR biraz daha toparlıyor.
Mi Max 2 de video çekerken odaklama sorunu olduğu için vazgeçtim. Video çekiyorum ve her seferinde odaklama yapması sinir bozucu

Oyla:
Üst Alt