Soru Mi 5 den mi Max 2

elifednah

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hande
Cihazım
mi 5 prime
Konular
17
Arkadaşlar merhaba
Batarya artık yetersiz gelmeye başladı. Her gün şarj etmekten sıkıldım. Mi Max, mi Max 2 ve redmi note 4 modelleri aklımda var.

Cihazda sadece sosyal medya, slayt okuma ve kamera için kullanıcam.
2 günü geçirmesini istiyorum.
Tek korkum mi Max ler çok büyük kullanımda ne gibi sıkıntılar oluyor? Mi Max ve mi Max 2 arasında çok büyük farklar var mı? redmi note 4 almak daha mı mantıklı olur?
Kafa kafaya takas yapmak istiyorum o yüzden bu modeller aklımda ya da 100-200 ekleme yapmayı düşünüyorum

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Hocam Kronik sorun acisindan değil, daha az Batarya tüketimi açısından. Mi Max 1, 2ye göre daha cok batarya tuketiyor.
Nerden biliyorsunuz?

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Nerden biliyorsunuz?

İzlediğim testlere gördüğüm kadari ile hocam. Kullanilan Chipsetleri karsilastirinca bile hicbirseye bakmazsaniz, durum yine buraya çıkıyor.

Oyla:

resneli

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Konular
7
Batarya olarak Mı Max 2 ,1 den iyi. Max 2 den batarya olarak iyi olan ülkemizde satılan tek telefon Lenovo P2. Oda kamera olarak Max 2 den bir tık kötü.

Oyla:

elifednah

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hande
Cihazım
mi 5 prime
Konular
17
Arkadaşlar karar verdim. Mi Max 2 alıcam. Telefonu ilana koydum. Eğer satılırsa ya da takas olursa çok iyi olur. Eğer çok büyük gelirse satıp redmi note 4 almayı düşünüyorum.

Birde bazı yerlerde arayüzde takılmalar olabiliyor falan diye okudum sizde öyle oluyor mu

Oyla:

gentleman

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ramazan
Cihazım
Mi MAX 2
Konular
0
Şimdiden hayırlı olsun. Telefona bir iki günde alışırsınız. Bence çok seveceksiniz.

Oyla:

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Arkadaşlar karar verdim. Mi Max 2 alıcam. Telefonu ilana koydum. Eğer satılırsa ya da takas olursa çok iyi olur. Eğer çok büyük gelirse satıp redmi note 4 almayı düşünüyorum.

Birde bazı yerlerde arayüzde takılmalar olabiliyor falan diye okudum sizde öyle oluyor mu

Mi Max 2 şimdiden hayırlı olsun...en başta büyük gelecek ama 1 saatte alışacaksınız ve ondan sonra diğer tüm telefonlar size küçük gelecek.
Takılmalar vs söz konusu bile değil, her okuduğunuza inanmayın, cihaz, hele de MIUI9 ile adeta akıyor ve her şeyi Işık hızında...

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

Oyla:

elifednah

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hande
Cihazım
mi 5 prime
Konular
17
Mi Max 2 şimdiden hayırlı olsun...en başta büyük gelecek ama 1 saatte alışacaksınız ve ondan sonra diğer tüm telefonlar size küçük gelecek.
Takılmalar vs söz konusu bile değil, her okuduğunuza inanmayın, cihaz, hele de MIUI9 ile adeta akıyor ve her şeyi Işık hızında...

Bir arkadaş mi 5x teklif etti takas olarak. Şuan 5x e kaydım gibi. Kamerası güzel. Mi Max den daha küçük. Batarya olarak da 6-7 saat ekran süresi alanlar var. Aklım karıştı

Oyla:

elifednah

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hande
Cihazım
mi 5 prime
Konular
17

Birde bir mi Max ile kafa kafaya takas etme durumum var ne dersiniz ama mi Max 2 değil. Mi Max alınmalı mıdır yoksa bu saatten sonra alınmaz mı

Oyla:

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Birde bir mi Max ile kafa kafaya takas etme durumum var ne dersiniz ama mi Max 2 değil. Mi Max alınmalı mıdır yoksa bu saatten sonra alınmaz mı

Sizin paşa gönlünüz hangi cihaza meyil gösteriyorsa, onu alın...sonuçta hepsi Xiaomi ve hepsi kendi klasmanlarında 1 numara ve Mi max , mi max 2 ye göre bazı durumlarda daha iyiymiş...Max 2 ise henüz yeni ve haziranda çıktı....karar Sizin...kolay gelsin

Oyla:

BaraCuda

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
B. A.
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
39
Arkadaşlar merhaba
Batarya artık yetersiz gelmeye başladı. Her gün şarj etmekten sıkıldım. Mi Max, mi Max 2 ve redmi note 4 modelleri aklımda var.

Cihazda sadece sosyal medya, slayt okuma ve kamera için kullanıcam.
2 günü geçirmesini istiyorum.
Tek korkum mi Max ler çok büyük kullanımda ne gibi sıkıntılar oluyor? Mi Max ve mi Max 2 arasında çok büyük farklar var mı? redmi note 4 almak daha mı mantıklı olur?
Kafa kafaya takas yapmak istiyorum o yüzden bu modeller aklımda ya da 100-200 ekleme yapmayı düşünüyorum

Her gün çok uzun sayılmasa da yine uzun süre Mi Max 2 de vakit geçiriyorum bana 3 gün gidiyor ve 3. Gün sonunda %20-%25 e anca düşüyor ekran evet büyük ama tek el rahat kullanabiliyorsunuz kaba bir tasarımı yok kalınlığı büyük telefon için çok iyi tek sıkıntısı kamerası kötü özellikle karanlık çekimlerde, redmi serisi düşük segmente giriyor işlemci vs. daha düşük bence saydığınız telefonlardan en iyisi Mi Max 2 alacaksanız gittigidiyor ve n11 de cepport adlı satıcıdan alın en güveniliri

Oyla:
Üst Alt