Yardım Mi 5 Açılmıyor

mscmn

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
murat
Cihazım
mi5
Konular
1
Merhabalar telefonum şarjı biterek kapandı bunun uzerıne sarja takıp bıraktım. Telefon sarja takılıyken kırmızı ısıgı yanıp sonuyor ancak saatlerdır bu durumda beklemesıne ragmen acmaya calıstıgımda açılmıyor ses kısma + guc ve ses acma + guc tuslarına da basılı tutmama ragmen birsey olmuyor lütfen yardım edin.

semovet

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
semovet
Cihazım
Xiaomi mi5
Konular
0
Merhabalar mi 5 kullaniyorum.aralik 2016 da aldim. Telefonum gecen hafta sarj olmamaya basladi. Sarj aleti bozuldu zannettm. Sonrasinda ise sarj tamamen sifirlandi ve artik hic acilmiyor. Telefon umrumda degil ama yeni dogan cocugumun fotograflari dogum videolari vardi. Acilir mi fotograflari kurtarabilir miyim. Lutfen yardim eder misiniz?

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Merhabalar mi 5 kullaniyorum.aralik 2016 da aldim. Telefonum gecen hafta sarj olmamaya basladi. Sarj aleti bozuldu zannettm. Sonrasinda ise sarj tamamen sifirlandi ve artik hic acilmiyor. Telefon umrumda degil ama yeni dogan cocugumun fotograflari dogum videolari vardi. Acilir mi fotograflari kurtarabilir miyim. Lutfen yardim eder misiniz?
Eğer sadece şarjı bittiği için açılmıyorsa dışarıdan bataryaya voltaj verilip açılabilir.

Oyla:

Chandler Muriel Bing

I'm hopeless and awkward and desperate for love.
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
Çok Değişken
Meslek
Cep Teknik
Konular
27
Merhabalar telefonum şarjı biterek kapandı bunun uzerıne sarja takıp bıraktım. Telefon sarja takılıyken kırmızı ısıgı yanıp sonuyor ancak saatlerdır bu durumda beklemesıne ragmen acmaya calıstıgımda açılmıyor ses kısma + guc ve ses acma + guc tuslarına da basılı tutmama ragmen birsey olmuyor lütfen yardım edin.

hocam şarj komple bitmiş bende aynı şeyi yaptım 1 saat kadar orijinal şarj aletine takın kendine gelecektir

Oyla:
Üst Alt