Yardım Mİ 4 Lte Ekran kilidini Unutmak

mslm

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
müslüm
Cihazım
mi 4lte
Konular
7
Merhabalar Mi4 telfonun ekranı kırılımıstı ve 1,5 2 aydır kullanmıyordum haliyle ekran kildinı unuttun sımdı naısl sıfırlarım yardım cı olurmusunuzz

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Fastboot tan twrp kurup advanced-file magaer kısmına girin. Data-system içerisindeki gatekeeper dosyalarına tek tek tıklayıp delete yapın.

Oyla:

mslm

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
müslüm
Cihazım
mi 4lte
Konular
7
Fastboot tan twrp kurup advanced-file magaer kısmına girin. Data-system içerisindeki gatekeeper dosyalarına tek tek tıklayıp delete yapın.
fastboot kullanımı cok ıyı bılmıyorum ama denıcem.. özel dene yazsam yardımcı olurmusunuz

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
fastboot kullanımı cok ıyı bılmıyorum ama denıcem.. özel dene yazsam yardımcı olurmusunuz
Zor birşey değil her yerde anlatımlar var. Yazarsanız elbet yardımcı olurum müsait vaktimde.

Oyla:

mslm

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
müslüm
Cihazım
mi 4lte
Konular
7
Zor birşey değil her yerde anlatımlar var. Yazarsanız elbet yardımcı olurum müsait vaktimde.
hocam adım adım yazarmısnız valla konuya cok yabancı kaldım su fastbot ekrannı ulasmak ıcın ne yapmama gerekıyor yanı guc dugmesı ses kapama dugmesıne baslı tuttum fastboot yazısı gelsı baska bsy yok pc adb kurdum cmd ekranın adb retboot fastboot yazdım aygıt yok gıbı bı yazı geldı ne yapıcagımı sasırdım bı yardımcı olurmusnuz

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
hocam adım adım yazarmısnız valla konuya cok yabancı kaldım su fastbot ekrannı ulasmak ıcın ne yapmama gerekıyor yanı guc dugmesı ses kapama dugmesıne baslı tuttum fastboot yazısı gelsı baska bsy yok pc adb kurdum cmd ekranın adb retboot fastboot yazdım aygıt yok gıbı bı yazı geldı ne yapıcagımı sasırdım bı yardımcı olurmusnuz
Cihaz zaten fastboot ta. O komutu yazdığınız ekran vasıtasıyla twrp boot edeceksiniz hocam. Twrp.me den cihazınıza uygun twrp indirebilirsiniz.

Oyla:

mslm

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
müslüm
Cihazım
mi 4lte
Konular
7
Sorun cozuldu tesekkuler yınede ekledıgım resımde kı ekrana gırıs sagladım ordanda all data sıldım daha sonrada system gerı yukledım tum bılgı resım muzıkler gıttı ama telefon acıldı sonucta...

Ekli dosyalar

• wipe-cache-miui-recovery.jpg
    wipe-cache-miui-recovery.jpg
    31,8 KB · Görüntüleme: 9
Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Sorun cozuldu tesekkuler yınede ekledıgım resımde kı ekrana gırıs sagladım ordanda all data sıldım daha sonrada system gerı yukledım tum bılgı resım muzıkler gıttı ama telefon acıldı sonucta...
Hocam keşke özelden yazsaydınız verileriniz kaybolmadan hallederdik. Geçmiş olsun

Oyla:

mslm

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
müslüm
Cihazım
mi 4lte
Konular
7
Hocam keşke özelden yazsaydınız verileriniz kaybolmadan hallederdik. Geçmiş olsun
Saglık olsun hocam ama suan bı sorunum daha var ekran nı uyandırmak ıstedıgımde kulaklık alanını kapatmayın dıyor ıptal edıyorum ama anlık daha sonra tekrar oluyor...

Oyla:
Üst Alt