Çözüldü MI 365 Scooter kilitlenmesi

YoAzar

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
YoAzar
Cihazım
Mi365 Scooter
Konular
1
Merhaba. Yeni gelen scooter’imi henuz kullanmadan app’e bagladigimda motor kilitlendi uyarisi aldim. Su anda motoru acamadigim gibi scooter’a da kesinlikle baglanamiyorum. Scooter acik konumda, on far yanip sonuyor ve ses ile uyari var. scooter kapanmiyor ve telefonla da baglanilmiyor. Ne yapmam lazim. Tesekkurler

casibao

Her türlü halı kilim turistlik gezi..
Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
MI 5
Konular
124
Merhaba. Yeni gelen scooter’imi henuz kullanmadan app’e bagladigimda motor kilitlendi uyarisi aldim. Su anda motoru acamadigim gibi scooter’a da kesinlikle baglanamiyorum. Scooter acik konumda, on far yanip sonuyor ve ses ile uyari var. scooter kapanmiyor ve telefonla da baglanilmiyor. Ne yapmam lazim. Tesekkurler

Merhaba; M365 versiyonu olduğunu düşünerek söylüyorum gidonu monte ettiğiniz 4 tane vida var onları gevşetin, üst panel camını çıkartın, saatçi tornavidası ile üst board'ın 3 vidası var onları sökün daha sonra board altında 3 farklı kablo var bu kablolar dokunmayın scooter main board'ın dan gelen ana kabloyu sökün 15 - 20 saniye bekleyip tekrar kabloyu takın daha sonra söktüğünüz parçaları toplayıp scooter kullanabilirsiniz.

Berker Çetin

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Berker
Cihazım
Mi 365 scooter
Konular
0
Merhaba; M365 versiyonu olduğunu düşünerek söylüyorum gidonu monte ettiğiniz 4 tane vida var onları gevşetin, üst panel camını çıkartın, saatçi tornavidası ile üst board'ın 3 vidası var onları sökün daha sonra board altında 3 farklı kablo var bu kablolar dokunmayın scooter main board'ın dan gelen ana kabloyu sökün 15 - 20 saniye bekleyip tekrar kabloyu takın daha sonra söktüğünüz parçaları toplayıp scooter kullanabilirsiniz.
Hocam dediğiniz gibi yaptım ancak mainboarddan gelen kablo lehimli ve söküp takılması mümkün değil. Başka bir alternatif var mı acaba bu problemi gidermek için ?

casibao

Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
MI 5
Konular
124
Hocam dediğiniz gibi yaptım ancak mainboarddan gelen kablo lehimli ve söküp takılması mümkün değil. Başka bir alternatif var mı acaba bu problemi gidermek için ?

Hocam o kabloyu takip edin 10cm altında bağlantı noktası var oradan çıkartacaksınız, kablonun boru içersinde uzunluğu var yukarı doğru çekin gelecek, eğer ki kablo gelmiyorsa gidonu ilk kurulumda sabitlediğiniz 4 vidayı gevşetin.

Berker Çetin

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Berker
Cihazım
Mi 365 scooter
Konular
0
Sabaha kadar kendi kendine kapanıp düzelmiş alet . Umarım tekrarlamaz aynı problem. Teşekkür ederim yardım çabanız için .

casibao

Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
MI 5
Konular
124

Mustafafsm2121

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Merhaba ben down programı ile göz yükseltmeye çalıştım şimdi cihaz açmaya çalışınca ışıkları bir dolup bir boşalıp tek lamba yanıp sönüyor devamli açılmıyor ve baglanilmiyor ne yapmam lazım arka lastikte inik ne ile alakalidir

Ahmetcanfr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmetcan
Cihazım
Redmi note 11
Konular
0
Merhaba ben down programı ile göz yükseltmeye çalıştım şimdi cihaz açmaya çalışınca ışıkları bir dolup bir boşalıp tek lamba yanıp sönüyor devamli açılmıyor ve baglanilmiyor ne yapmam lazım arka lastikte inik ne ile alakalidir
Merhaba sorun çözüldü mü?

Üst Alt