Yardım MI 365 Scooter kilitlenmesi

YoAzar

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
YoAzar
Cihazım
Mi365 Scooter
Konular
1
Merhaba. Yeni gelen scooter’imi henuz kullanmadan app’e bagladigimda motor kilitlendi uyarisi aldim. Su anda motoru acamadigim gibi scooter’a da kesinlikle baglanamiyorum. Scooter acik konumda, on far yanip sonuyor ve ses ile uyari var. scooter kapanmiyor ve telefonla da baglanilmiyor. Ne yapmam lazim. Tesekkurler

casibao

Her türlü halı kilim turistlik gezi..
Satış Sorumlusu
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
MI 9
Konular
101
Merhaba. Yeni gelen scooter’imi henuz kullanmadan app’e bagladigimda motor kilitlendi uyarisi aldim. Su anda motoru acamadigim gibi scooter’a da kesinlikle baglanamiyorum. Scooter acik konumda, on far yanip sonuyor ve ses ile uyari var. scooter kapanmiyor ve telefonla da baglanilmiyor. Ne yapmam lazim. Tesekkurler
Merhaba; M365 versiyonu olduğunu düşünerek söylüyorum gidonu monte ettiğiniz 4 tane vida var onları gevşetin, üst panel camını çıkartın, saatçi tornavidası ile üst board'ın 3 vidası var onları sökün daha sonra board altında 3 farklı kablo var bu kablolar dokunmayın scooter main board'ın dan gelen ana kabloyu sökün 15 - 20 saniye bekleyip tekrar kabloyu takın daha sonra söktüğünüz parçaları toplayıp scooter kullanabilirsiniz.

Üst Alt