Rom Mi 14 için hangi ROM kullanılmalı?

RedmiNice

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi 12(fire)
Konular
8
Hyper Os Endonezya romu kullanıyorum memnunum. Hyper os Rusya romu'da iyidir ama kullanmadım bişey diyemem 4 senedir Endonezya rom kullandığım için bu rom'dan devam ederim

Bende yıllardır Endonezya rom kullaniyorum bu rom a denecek birşey yok gayet iyi ve stabil

Şuan Tayvan rom a geçtim pil omru daha uzun lakin geçişler ve animasyonlar Endonezya rom gibi stabil ve seri degil

TurkPro

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Adem
Cihazım
mi 11
Konular
4
Arkadaşlar tavsiyeler için teşekkür ederim. Fakat sorumun cevabını alamadım yanlış anlamayın kesinlikle cihaz şuan da yeni zaten ,üzerinde ilk mesaj daki global mi oluyor artık bilmiyorum o sürüm kurulu. Zaten mi store' dan alınma yurt içi cihaz. Şimdi bu bahsettiğiniz romları kurmak için bootloader açık olması lazım bildiğim kadarıyla. Şuan da başvuruyu yaptım 1 ay kadar bekleticek beni muhtemelen. Ben bu rom yükleme işlemlerini kilit açmadan da yapabilirmiyim ? Pc den veya cihaz üzerinden ve yaptığımda imei'im gider mi ? Bi sorun yaşarmıyım. Zaten elbette ki bu romları deneyeceğim.

toyoda

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
m.taşkın
Cihazım
Redmi note 13 N
Konular
20
Arkadaşlar tavsiyeler için teşekkür ederim. Fakat sorumun cevabını alamadım yanlış anlamayın kesinlikle cihaz şuan da yeni zaten ,üzerinde ilk mesaj daki global mi oluyor artık bilmiyorum o sürüm kurulu. Zaten mi store' dan alınma yurt içi cihaz. Şimdi bu bahsettiğiniz romları kurmak için bootloader açık olması lazım bildiğim kadarıyla. Şuan da başvuruyu yaptım 1 ay kadar bekleticek beni muhtemelen. Ben bu rom yükleme işlemlerini kilit açmadan da yapabilirmiyim ? Pc den veya cihaz üzerinden ve yaptığımda imei'im gider mi ? Bi sorun yaşarmıyım. Zaten elbette ki bu romları deneyeceğim.
Bootloader kilidinin açık olması gerekir rom yüklemek gerekir. Yurtiçi cihaz olduğu için imei gitmez

RedmiNice

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi 12(fire)
Konular
8

Yurtiçi olduğuna eminsen IMEI gitmez ancak bootloader açman gerekli bilgisayarın varsa birde 30 günlük bir mi hesabin açma talebi olusturabilirsin talep oluşturduktan sonra miunlock ile kaç saat içinde açılacağını öğrenirsin

TurkPro

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Adem
Cihazım
mi 11
Konular
4
Evet bilgisayarım var bu dediklerinizi yapıcam. Bir mi hesabı oluşturmuştum 1 ay kadar bekliycem artık. İmesine zarar gelmediği müddetçe benm için sorun yok

RedmiNice

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi 12(fire)
Konular
8
Evet bilgisayarım var bu dediklerinizi yapıcam. Bir mi hesabı oluşturmuştum 1 ay kadar bekliycem artık. İmesine zarar gelmediği müddetçe benm için sorun yok
Cihazın Türkiye cihazı ise hicbirsorun olmaz belirttigin üzere mi store den almışsın bir sorun olacağını sanmıyorum

İstersen buradan imeilerini sorgula

Sorgulamak için *#06# yap çıkan imeileri sorgula

TurkPro

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Adem
Cihazım
mi 11
Konular
4
Evet baktım şimdi sorun gözükmüyor
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

RedmiNice

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi 12(fire)
Konular
8
Üst Alt