Soru Mi 13T pro bilgi

erkn_ctnn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Xiaomi mi 8 se
Konular
17
Merhabalar yurt dışı mi 13T pro almayı düşünüyorum fiyatı 15bin TL fakat cihaz mediatek işlemcili nasıl IMEI atılır yapan var mı kullanan arkadaşlar cihazdan memnun mu yada begenmedigi durumları nelerdir Mİ 8 se den geçiş yapacağım çünkü ekranı kırıldı ve tamiri neredeyse yok 4 bin TL ekran fiyatı veren yerler gördüm güzel yorumlarınızı okumak istiyorum teşekürler

mbak63

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
mustafa
Cihazım
k60 pro
Konular
19
merhaba.fiyat guzel 512likse eger bahsettiginiz.cihazin ozellikleride cok iyi kullananlarin bazilarinda sadece kamera bugulanmasi duydum.onun disinda harika bende denemek istiyorum bir ara.direncli imei atilmaya baslandi

erkn_ctnn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Xiaomi mi 8 se
Konular
17
merhaba.fiyat guzel 512likse eger bahsettiginiz.cihazin ozellikleride cok iyi kullananlarin bazilarinda sadece kamera bugulanmasi duydum.onun disinda harika bende denemek istiyorum bir ara.direncli imei atilmaya baslandi
12/512 modeli

ibrhmafsn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi 11
Meslek
Bilişim
Konular
14
direnç işlemi repair yapıyorum

serkanguzel

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Mi Max
Meslek
Emekli
Konular
15
Direnç işlemi yaptırmak suretiyle, cihazlarınızı ampute ettirmeye ne kadar meraklıymışsınız, anlamıyorum gerçekten...

Bütçenize denk gelen modellerden birini alsanız olmuyor mu ?

mcaglarr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
note3pro
Konular
49
Ben k60 ultra kullanıyorum 13tpro global versiyonu oluyor. muhtemelen satıp 13t pro alabilirim ama şu gerçek 2 haftadır telefonu şekilden şekile sokuyorum yakında telefonum valla 13t pro yum abi bırak yakamı diye isyan edecek 🤣🤣
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ama şunu da belirtmek isterim Cihazın ip68 sertifikasından dolayı bir şekilde yazılımsal olarak cozulurmu acaba diye umutla bekliyorum

erkn_ctnn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Xiaomi mi 8 se
Konular
17
Ben k60 ultra kullanıyorum 13tpro global versiyonu oluyor. muhtemelen satıp 13t pro alabilirim ama şu gerçek 2 haftadır telefonu şekilden şekile sokuyorum yakında telefonum valla 13t pro yum abi bırak yakamı diye isyan edecek 🤣🤣
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ama şunu da belirtmek isterim Cihazın ip68 sertifikasından dolayı bir şekilde yazılımsal olarak cozulurmu acaba diye umutla bekliyorum
Bu güzel yorumunu sevdim teşekkür ederim gerçekten cihaz aşırı hoşuma gitti fakat direnç işlemi asla yaptırmak istemiyorum ayrıca mifirim sitesinde hala 13T pro corot yok senin cihazın k60 ultra corot var 😂

mcaglarr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
note3pro
Konular
49
Eu dan romu parayla aldım onda global çalışıyor sevmedim china roma geri döndüm