Yardım Mi 13T Kamera Buğu Sorunu

Krnl386

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kernel
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Coder & Developer
Konular
37
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
14.0.0.6
Telefon Modeli
Mİ 13T
Bootloader Kilidi
Kapalı
Merhaba Arkadaşlar ;

10 Aralık Mi sitesi üzerinden telefonumu sipariş vermiştim. İşlerimin yoğunluğu nedeniyle dün itibariyle telefonumu kutusundan çıkardım. Kontroller yaparken arka kameranın buğu yaptığını gördüm, sonrasında diğer foto çekimlerimde bu sorunu yaşamadım. Ve bugün tekrar bunu yaşadım. Bunu araştırdığımda bir çok kullanıcı bunu yaşıyormuş. Bugün Xiaomi Müşteri Hizmetlerini aradım. Onlarda ;

Bizler bu durumun farkındayız, ama bu bir sorun değil, bu sorun düzeltildi. Cihaz daha yeni bir cihaz olduğundan, o anlık sıcak soğuk geçişler de bunun olabileceğini, ama zaman içinde düzeleceğini söyledi. Gerekirse servise verebileceğimi, detaylı bir şekilde inceleneceğini söyledi. Cevap çok tatmin etmese de beni.

Sizce ne yapmalıyım? İade hakkımda maalesef doldu. İlk kez bir telefonda böyle bir şey yaşıyorum. Ve çok üzgünüm. Bir hafta daha kullanın dediler. Bende o şekilde yapacağım. Ya da hiç beklemeyip servis yoluna mı gireyim?

Security Developer

ᴍɪᴜɪ ᴍᴇᴍᴏʀʏ
Yönetici
Destek Ekibi
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Đ₳Ɽ₭ ₩ØⱤⱠĐ
Cihazım
Xiaomi, Huawei
Meslek
Whatever
Konular
20
Merhaba Arkadaşlar ;

10 Aralık Mi sitesi üzerinden telefonumu sipariş vermiştim. İşlerimin yoğunluğu nedeniyle dün itibariyle telefonumu kutusundan çıkardım. Kontroller yaparken arka kameranın buğu yaptığını gördüm, sonrasında diğer foto çekimlerimde bu sorunu yaşamadım. Ve bugün tekrar bunu yaşadım. Bunu araştırdığımda bir çok kullanıcı bunu yaşıyormuş. Bugün Xiaomi Müşteri Hizmetlerini aradım. Onlarda ;

Bizler bu durumun farkındayız, ama bu bir sorun değil, bu sorun düzeltildi. Cihaz daha yeni bir cihaz olduğundan, o anlık sıcak soğuk geçişler de bunun olabileceğini, ama zaman içinde düzeleceğini söyledi. Gerekirse servise verebileceğimi, detaylı bir şekilde inceleneceğini söyledi. Cevap çok tatmin etmese de beni.

Sizce ne yapmalıyım? İade hakkımda maalesef doldu. İlk kez bir telefonda böyle bir şey yaşıyorum. Ve çok üzgünüm. Bir hafta daha kullanın dediler. Bende o şekilde yapacağım. Ya da hiç beklemeyip servis yoluna mı gireyim?
Herkes bu sorunla karşılaşıyor garip bir şekil de öyle bir cihazda, öyle bir kronik sorun hiç normal değil ne camı taktılar vallaha o da hiç iç açıcı değil 😂 Pencere camı mı, araba camı mı taktılar ne yaptılar.

Bekleyin 1 hafta kadar sorun devam ederse servise verin.

Oyla:

pess0

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
discovery
Konular
9
Yetkili servis doğru söylüyor bndede aynısı yaşandı ilk gün fakat birdaha tekrarlamadı bir kaç gün bekle düzeliyor. Eğer düzelmezse teknik servise yollarsn. 1 aydr sorunsuz kullanıyorum bn

Oyla:

Krnl386

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kernel
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Coder & Developer
Konular
37
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aliimran7
pess0
Security Developer

Telefonu servise vereceğimden geçici bir telefon almak istiyorum. Ben bu telefonu Mi.com üzerinden aldım, şimdi yeni alacağım telefonda da sıkıntı yaşar mıyım diye kendime soruyorum.

Sizlerin önerebileceği bir site ya da sizler telefonunuzu nereden aldınız? Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

Oyla:

Security Developer

ᴍɪᴜɪ ᴍᴇᴍᴏʀʏ
Yönetici
Destek Ekibi
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Đ₳Ɽ₭ ₩ØⱤⱠĐ
Cihazım
Xiaomi, Huawei
Meslek
Whatever
Konular
20
Aliimran7
pess0
Security Developer

Telefonu servise vereceğimden geçici bir telefon almak istiyorum. Ben bu telefonu Mi.com üzerinden aldım, şimdi yeni alacağım telefonda da sıkıntı yaşar mıyım diye kendime soruyorum.

Sizlerin önerebileceği bir site ya da sizler telefonunuzu nereden aldınız? Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?
Bütçe ne kadar ona göre bakalım hocam 😊

Oyla:

Security Developer

ᴍɪᴜɪ ᴍᴇᴍᴏʀʏ
Yönetici
Destek Ekibi
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Đ₳Ɽ₭ ₩ØⱤⱠĐ
Cihazım
Xiaomi, Huawei
Meslek
Whatever
Konular
20
Oyla:

Krnl386

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kernel
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Coder & Developer
Konular
37
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Samsung A54, Realme 11 Pro, Samsung A34
Ama kesinlikle önerdiğim bir cihaz daha poco f4 hem işlemci hem kamera olarak baya sağlam 😊

Bir delilik yaptım, ve yine aynı modelden sipariş verdim. Elimde ki telefonu mecburen servise vereceğimden telefonsuz kalmayayım, ayrıca eğer servis yenisi ile değişim derse de ikinci elden satarım, para iadesi seçeneği de sunarlarsa kabul ederim. Çünkü bu telefonu gerçekten sevdim. Bu sefer gelir gelmez kontrol edeceğim baktım sorunlu bu da direkt iade. Çünkü elimdeki telefonu maalesef işlerimden dolayı tarafıma ulaştıktan 15 gün sonra açıp deneme fırsatım oldu.

Siz ne dersiniz? Buğu sorunu bunda da çıkar mı acaba?

Oyla:

Security Developer

ᴍɪᴜɪ ᴍᴇᴍᴏʀʏ
Yönetici
Destek Ekibi
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Đ₳Ɽ₭ ₩ØⱤⱠĐ
Cihazım
Xiaomi, Huawei
Meslek
Whatever
Konular
20
Bir delilik yaptım, ve yine aynı modelden sipariş verdim. Elimde ki telefonu mecburen servise vereceğimden telefonsuz kalmayayım, ayrıca eğer servis yenisi ile değişim derse de ikinci elden satarım, para iadesi seçeneği de sunarlarsa kabul ederim. Çünkü bu telefonu gerçekten sevdim. Bu sefer gelir gelmez kontrol edeceğim baktım sorunlu bu da direkt iade. Çünkü elimdeki telefonu maalesef işlerimden dolayı tarafıma ulaştıktan 15 gün sonra açıp deneme fırsatım oldu.

Siz ne dersiniz? Buğu sorunu bunda da çıkar mı acaba?
Cihazı elinize alıp kontrol etmeden bir şey diyemem malesef inşallah bir sorun çıkarmaz, kimisin de bekleyince geçiyormuş kimisin de hep aynı kalıyormuş soğuk bir hava gördün mü direkt buğlanıyormuş, ama cihaz gerçekten güzel ona bir şey diyemem fakat ben ona vermezdim kişisel olarak düşüncem o bu yönde 😊

Oyla:
Üst Alt