Yardım Mi 13 Ultra MIUI 14.0.2.0 Fake Room ?

beyret

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Grck
Cihazım
Note 13 Pro 5G
Konular
3
Komple güncelleme için çince son sürüm mi assistant yükleyip telefonu recovery moduna girip mi pc suite modunda bilgisayara bağlamanız gerekiyor bootloader açmadan güncelleme yükleyebilirsiniz o şekilde
tam olarak nasıl yaptınız anlatırsanız çok sevinirim

fcosgun57

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
fatih
Konular
0
Tabiki öncelikle miflash ile orjinal bir rom flaşlamak gerekiyor.

Mi phone assistant son sürümü bu bunu indirip kurun cep telefonu modelinize uygun olan adb&fastboot driverlarını kurun telefonu kapatın ses açma ve kapama tuşuna basılı tutarak açın titrediğinde power tuşunu bırakın mi recovery modu gelecek ordan ses kısma tuşuyla mi phone assistant (mi pc suite) üstüne gelin power tuşuna 1 kez bastığınızda mi phone assistant (mi pc suite) modu açılacak bilgisayara kurmuş olduğunuz mi phone assistant uygulamasını açın ve orjinal usb kablosu ile pc ye bağlayın telefonu görecek resimdeki ekrandan flash işaretini seçtiğinizde bu ekran gelecek üstteki mavi buton sunucu üzerinden indirip güncelleme altta ki mavi buton indirmiş olduğunuz recovery stock romunu seçip flashlama. İşlem yarım saat 40 dk kadar sürüyor güncelleme bittikten sonra fake romdan çıkmış oluyor telefon artık ota üzerinden güncelleme alabiliyor telefon altını çiziyorum BOOTLOADER kilidini açmanıza gerek yok telefon sıfırlanıyor bootloader açtığınızda.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bootloader açmadan telefonu stock roma güncelleyebiliyorsunuz bu yöntem ile ama bilgisayarda driverların yüklü olması gerek telefonu görmesi için.

Ekli dosyalar

• IMG-20240415-WA0015.jpg
    IMG-20240415-WA0015.jpg
    102,7 KB · Görüntüleme: 7

Aeqitas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf cihan
Cihazım
Xperia z2
Konular
0
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bootloader açmadan telefonu stock roma güncelleyebiliyorsunuz bu yöntem ile ama bilgisayarda driverların yüklü olması gerek telefonu görmesi için.
merhabalar. dediğiniz şekilde yapıyorum ancak yükleme başlıyor ve bir türlü 0'dan ilerlemiyor. epey bekledim fakat %0 ı geçemiyorum. yardımcı olabileceğiniz bir şey olur mu ya da yapacağım bir şey

Üst Alt