Çözüldü Mi 13 Bl Kilidi Açılmıyor

kajmeran20

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Samsung s23U
Konular
17
Merhaba abiler 1 hafta önce başvurğum kilit başvurusunu bugün kaldırmak istedim kilit açılmadı hesap tarafından kilitlendi hatasını aldım başına gelen varsa yardımcı olabilir mi şimdiden tşk ederim
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Çözüm
evet benim hocam şuan cihazda da aynı hesap ekli hatta satın aldığım kişi çıkış yapıp tekrar ekle dedi ekledim ama mi flaştan basvuru yapamadım tekrar 24 saat sonra falan deneyin dedi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mi Unlock tool'da farklı hesapla oturum açmışsınız ama hocam. Araçtaki hesap 038 ile bitiyor. Kilit o yüzden açılmıyor. Mi Unlock aracında da aynı hesapla oturum açın.

kajmeran20

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Samsung s23U
Konular
17
Mi Unlock tool'da farklı hesapla oturum açmışsınız ama hocam. Araçtaki hesap 038 ile bitiyor. Kilit o yüzden açılmıyor. Mi Unlock aracında da aynı hesapla oturum açın.
hocam allah razı olsun şimdi anladım olayı fakat denediğim zaman i.m.com mi cloud hesaıba telefon numaramla şifreyi girdiğim de hesap numarası sonu 038 görünüyor yalnız mi hesabı ekliyorum telefondan aynı telefon şifre ile telefonda da hesap numarasının sonu 390 olarak görünüyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

evet hocam şimdi farkettim onu cok tsk ederim 038 li hesabımı şimdi telefonumda açtım fakat çıkış yaptığıö için tekrar başvuru yapmam gerekiyor değil mi

Son düzenleme:
Oyla:

kajmeran20

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Samsung s23U
Konular
17
Hocam çok tşk ederim benim dikkatsizliğim şimdi telefondan cihaz bul açtım 038 li hesabı ekledim hata vermedi sorma da mı unlocka giriş yapıp başvuru yaptım 168 saat verdi gene

Ekli dosyalar

• IMG_20240118_104858.jpg
    IMG_20240118_104858.jpg
    828 KB · Görüntüleme: 11
Oyla:

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Hocam çok tşk ederim benim dikkatsizliğim şimdi telefondan cihaz bul açtım 038 li hesabı ekledim hata vermedi sorma da mı unlocka giriş yapıp başvuru yaptım 168 saat verdi gene

Evet hocam tekrar beklemeniz gerekli. Geçmiş olsun :)

Oyla:

abdullah kılıçoğlu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Abdullah
Cihazım
readmi 13 pro p
Konular
1
Çin cihazları için kilit açma işi sıkıntılı artık Xiaomi çin cihazları dışarı çıkmasını istemiyor çıksa bile kilit işine taş koyuyor ücretli yardım alabilirsiniz
system is being upgraded readmi note 13 pro plus var bende bu sorunu aşamadım hesap dogrulama yapmıyor

Oyla:

tobisto

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note 3
Konular
16
Oyla: