Rom Mi 11t global Miui 14 A13 TKWMIXM Rom

caglar104

Bosyaf
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
çağlar
Cihazım
mi6,mi11t pro
Konular
80
Telegramda takıldıgım gruplardan birinde arkadasın birine gelmiş..A13 miui 14
Baktım firmware sitesinede eklemişler
Suan ota link

Ekli dosyalar

• IMG_20230128_121053_790.jpg
    IMG_20230128_121053_790.jpg
    69 KB · Görüntüleme: 94

deezy154

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
yigit
Cihazım
xiaomi 11t
Konular
3
endonezya romundaydım isim değiştirme taktiğiyle üzerine bunu yükledim işe yaradı şu an miui 14'teyim fakat değişen hiçbir şey yok..

Seyhmus77

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Seyhmus
Cihazım
Xaomi note8
Konular
2
Şarj nasıl

mpsbirkan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Birkan
Cihazım
xiaomi 11t
Konular
22
endonezya romundaydım isim değiştirme taktiğiyle üzerine bunu yükledim işe yaradı şu an miui 14'teyim fakat değişen hiçbir şey yok..
o yöntem nasıl oluyor hocam. detay verebilir misiniz? ayrıca bu global rom'un zipi. endonezya'dan geçiş olabiliyor mu?

deezy154

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
yigit
Cihazım
xiaomi 11t
Konular
3
o yöntem nasıl oluyor hocam. detay verebilir misiniz? ayrıca bu global rom'un zipi. endonezya'dan geçiş olabiliyor mu?
hocam ben de aynı şekilde sorguladım, yaptım ve oldu :D

öncelikle yazdıklarımı okuyun, ardından videoyu izleyin. anlayacağınızı düşünüyorum. bir sorunuz olursa tekrar sorarsınız.

- ayarlardan güncelleme sayfasını açıp sağ üstten üç noktaya basıp en son paketi indir dedim. (mesela o an endonezya 13.0.5 sürümü yüklüyse onu indirdi)

- sonra bu inen zipin adını kopyaladım. miui 14 zip dosyasının adını ayarlardan indirdiğim zipin adıyla değiştirdim.

- sonra güncelleme sayfasından güncellemeyi seçip miui 13.0.5'i seçtim. tam o güncellerken bu adını değiştirdiğimiz miui 14'ü miui 13 olan yere atıp dosyayı değiştir dedim. telefon isimlerini kontrol ediyo. aynı oldukları için zannetti ki miui 13 yüklüyoruz ama aslında miui 14. hem de global sürüm :D yüklendi, telefon yeniden başladı (biraz sürüyo 3-5 dk arası)

videoyu mutlaka izleyin, yazıyla anlatamayacağım bir iki şey yapıyor.

video:
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

mpsbirkan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Birkan
Cihazım
xiaomi 11t
Konular
22
hocam ben de aynı şekilde sorguladım, yaptım ve oldu :D

öncelikle yazdıklarımı okuyun, ardından videoyu izleyin. anlayacağınızı düşünüyorum. bir sorunuz olursa tekrar sorarsınız.

- ayarlardan güncelleme sayfasını açıp sağ üstten üç noktaya basıp en son paketi indir dedim. (mesela o an endonezya 13.0.5 sürümü yüklüyse onu indirdi)

- sonra bu inen zipin adını kopyaladım. miui 14 zip dosyasının adını ayarlardan indirdiğim zipin adıyla değiştirdim.

- sonra güncelleme sayfasından güncellemeyi seçip miui 13.0.5'i seçtim. tam o güncellerken bu adını değiştirdiğimiz miui 14'ü miui 13 olan yere atıp dosyayı değiştir dedim. telefon isimlerini kontrol ediyo. aynı oldukları için zannetti ki miui 13 yüklüyoruz ama aslında miui 14. hem de global sürüm :D yüklendi, telefon yeniden başladı (biraz sürüyo 3-5 dk arası)

videoyu mutlaka izleyin, yazıyla anlatamayacağım bir iki şey yapıyor.

video:
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
hocam sadece miui sürümü değil android sürümü de değişiyor. ayarlarda android 13 görünüyor mu sizde şu an?

deezy154

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
yigit
Cihazım
xiaomi 11t
Konular
3
hocam sadece miui sürümü değil android sürümü de değişiyor. ayarlarda android 13 görünüyor mu sizde şu an?

hocam evet aynı şaşkınlıkları ben de yaşadım. sonuna kadar haklısınız. bazen ben de girip girip gözlerimi ovuşturuyorum yanlış mı gördüm diye :D

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

erhangulenc

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erhan
Cihazım
mi 9t
Konular
13
Peki telefondaki herşey silindimi. Format atma gibi birşey oldum acaba

mpsbirkan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Birkan
Cihazım
xiaomi 11t
Konular
22
hocam evet aynı şaşkınlıkları ben de yaşadım. sonuna kadar haklısınız. bazen ben de girip girip gözlerimi ovuşturuyorum yanlış mı gördüm diye :D

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
peki hocam root var mıydı sizde? root gitti mi?

Üst Alt