Recovery Mi 11 Ultra (Pro) TWRP 3.5.1 - v21.5.9 Tek Tuş Yükleme Aracı

Denzel

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Savaş
Cihazım
Redmi Note 3
Konular
0
teşekkür ederim evet dediğiniz versiyonda problem çıkmadı. buraya link bırakalım insanlar boşa uğraşmasın
merhaba hocam çözmüşsünüz twrp yi şimdi gördüm mesajınızı

kursat721

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kürşat
Cihazım
Mi 11 ultra
Konular
2
ale getirmek için dil seçi

twrp-3.7.0_12-v7.1_A13-mars-skkk Twrp sürümünü indip kurun Advanced > Flash Current TWRP den flaslayın reboot tan recovery geri başlatın ardından wipe data yapın ve zipli recvery romu flaslayıp sistemi başlatın 4.5 dakika sonra açılır ben işlemleri bu şekil yaptım bir sorunla karşılaşmadım.Twrp menüsünede istediğim zaman giriyorum herhangi bir sorunla karşılaşmadım.
Kusura bakmayın Android'e yeni geçiş yaptım. Twrp yi kurduktan sonra advanced > flash current kısmını nereden yapıyoruz detaylı anlatabilecek biri var mı acaba

kursat721

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kürşat
Cihazım
Mi 11 ultra
Konular
2
Kusura bakmayın Android'e yeni geçiş yaptım. Twrp yi kurduktan sonra advanced > flash current kısmını nereden yapıyoruz detaylı anlatabilecek biri var mı acaba
ayrıca o linkteki trwp sanıırım değiştirilmiş. .img dosyası iniyor. açmaya çalıştığımda disk bozuk diye uyarı alıyorum.

eagle7

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
reşit
Cihazım
mi 10
Konular
1
Merhabalar, TWRP yüklemesini yapıyorum ancak telefon fastboottan sonra siyah ekrana geçiyor yani TWRP ekranına geçmiyor ne yapabilirim?

batuhaniinan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Batuhan
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
1
Teşekkür ederim hocam, gerçekten işime yaradı. İyi günler diliyorum.

asanoguz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
12
Yine yapmaya çalışıyorum ve yine olmuyor. Cihazım Mi 11 Ultra. BL kilidi açık USB hata ayıklama açık. Harfiyen uyguluyorum asla olmuyor hata veriyor kırmızı bir yazı ile

tromus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
uğur
Cihazım
mi 9
Konular
1
merhaba mi 10 pro cihazım da sıkıntı yaşıyorum vodafonda 4,5g yapınca şebeke gidip geliyor kullanılmıyor ama türkcelde 4.5 g çalışıyor , forumda yardımcı olabilecek arkadaş varmı acaba , şimdiden teşekkürler

dagmusa33

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Musa onur
Cihazım
Note 8 pro
Konular
1
Lütfen yardımcı olun twrpden sonra endonezya rom kurdum cihaz dokunmatik gitti herşey çalışıyor ama dokunmatik çalışmıyor.

Meco37

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
0
twrp-3.7.0_12-v7.1_A13-mars-skkk Twrp sürümünü indip kurun Advanced > Flash Current TWRP den flaslayın reboot tan recovery geri başlatın ardından wipe data yapın ve zipli recvery romu flaslayıp sistemi başlatın 4.5 dakika sonra açılır ben işlemleri bu şekil yaptım bir sorunla karşılaşmadım.Twrp menüsünede istediğim zaman giriyorum herhangi bir sorunla karşılaşmadım.
Anlattığınız yöntemle yaptım teşekkür ederim

Meco37

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
0
Yine yapmaya çalışıyorum ve yine olmuyor. Cihazım Mi 11 Ultra. BL kilidi açık USB hata ayıklama açık. Harfiyen uyguluyorum asla olmuyor hata veriyor kırmızı bir yazı ile
hangi aşamada hata veriyor ve hangi işlemi yapmak istiyorsunuz

Üst Alt