Recovery Mi 11 Ultra (Pro) TWRP 3.5.1 - v21.5.9 Tek Tuş Yükleme Aracı

azizomerr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
aziz
Cihazım
a1
Konular
8
Twrp yo indirdim lmg seçtim.fasboot moda aldım 2. Butona tikladim ama kırmızı alanda hata verdi nasıl çözebilirim?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Halledemediyseniz uzaktan bağlantı ile ben de yardımcı olabilirim.
Hocam ben birturlu beceremedim twp kurmayı eu 14.06 sürüm kurucam

Halledemediyseniz uzaktan bağlantı ile ben de yardımcı olabilirim.
Müsaitseniz destegniizi rica ederim

Son düzenleme:

canirtuk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
Mi8 128GB
Konular
13
anladim twrp kurduktan sonra format atın diyorsunuz fakat bu twrp formatta sonra kayboluyor, kalıcı yapayım dedim bu defa kalıcı oldu ancak sonrasında twrp donup kalıyor ekran hiç bir şekilde kullanılmıyor buna nasıl bir çözüm bulabiliriz, twrp donduktan sonra orjinal boot yükleyip öyle kurtulabildim twrp den,, yanlız endonezya rom kullanmaya başladım ilk olarak sanki bazı uygulamalarda uyumsuzluk var açmıyor çok tuhaf geldi
aynı şeyi yaşıyorum hocam twrp kalıcı hale geldi fakat twrp açınca dokunmatik çalışmıyor

ergun-68

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ergün
Cihazım
Mi 11
Konular
0
twrp-3.7.0_12-v7.1_A13-mars-skkk Twrp sürümünü indip kurun Advanced > Flash Current TWRP den flaslayın reboot tan recovery geri başlatın ardından wipe data yapın ve zipli recvery romu flaslayıp sistemi başlatın 4.5 dakika sonra açılır ben işlemleri bu şekil yaptım bir sorunla karşılaşmadım.Twrp menüsünede istediğim zaman giriyorum herhangi bir sorunla karşılaşmadım.

canirtuk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
Mi8 128GB
Konular
13
twrp-3.7.0_12-v7.1_A13-mars-skkk Twrp sürümünü indip kurun Advanced > Flash Current TWRP den flaslayın reboot tan recovery geri başlatın ardından wipe data yapın ve zipli recvery romu flaslayıp sistemi başlatın 4.5 dakika sonra açılır ben işlemleri bu şekil yaptım bir sorunla karşılaşmadım.Twrp menüsünede istediğim zaman giriyorum herhangi bir sorunla karşılaşmadım.
teşekkür ederim evet dediğiniz versiyonda problem çıkmadı. buraya link bırakalım insanlar boşa uğraşmasın

ergun-68

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ergün
Cihazım
Mi 11
Konular
0
yukarıda linkten twrp-3.7.0_12-v7.1_A13-mars-skkk indirip bunu kurun.

ibo65655

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ibrahim
Cihazım
mi 8 se
Konular
0
Mi 11 Ultraya yukarıdaki açıklama ile problemsiz Twrp yükledim emeği geçenlere Tşk. Sytem start yaparken Yuva A -B uyarısı geldi bende yuva A olduğu için A seçtim ve Boot yaptı,birşey dikkatimi çekti harici USB Stick tanımıyor.
merhaba ben yükledim hatta birkaç defa tekrar silip tekrar tekrar yükledim ama twrp inject yaptıktan sonra yeniden başlattığımda twrp donup kalıyor işlem yapamıyorum hiç bi şekilde yardımcı olabilecek bir arkadaş varmı acaba teşekkürler

canirtuk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
Mi8 128GB
Konular
13
merhaba ben yükledim hatta birkaç defa tekrar silip tekrar tekrar yükledim ama twrp inject yaptıktan sonra yeniden başlattığımda twrp donup kalıyor işlem yapamıyorum hiç bi şekilde yardımcı olabilecek bir arkadaş varmı acaba teşekkürler
Bir üst mesajdaki twrp yi indir ve yükle

ibo65655

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ibrahim
Cihazım
mi 8 se
Konular
0
tamam abi onu da deneyeceğim şimdi ama fastboottan yeni bir yükleme yapmam gerek silindi hepsi :)

peki size birşey daha danışacağım kusura bakmayın uygulamadan twrp boot dosyasını seçiyorum kırmızı hata veriyor çince onu nasıl yapabilirim teşekkürler

rezz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
fatih
Cihazım
note 10
Konular
7
11 ultra en güncel twrp hangisi

ergun-68