Recovery Mi 11 Ultra (Pro) TWRP 3.5.1 - v21.5.9 Tek Tuş Yükleme Aracı

Resquee06

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kudret
Cihazım
Mi8
Konular
50
Teşekkürler , denedim çalıştı...

Kuracak arkadaşlara benim yaşadığım probleme istinaden tekrar bilgi vereyim...
1- Twrp yi install etmeden telefonun ekran kilitlerini kaldırıp twrp yi install edin.
2- Twrp ekranı gelince advance tabından " Install Recovery Ramdisk " ile twrp yi kalıcı hale getirin.
3- Telefonu normal boot edip tekrar ekran kilidi oluşturun. Artık sonraki Twrp açılışında data birimini çözmek için ekran kilidi gelecektir bu adımdan sonra ilgili romları sorunsuz kurabileceksiniz. (Ben twrp yi kurduktan sonra telefona ekran kilidi oluşturmadan twrp üzerinden rom kurulumu yapamadım "vendor " yazma hatalarına denk gelmiştim bilginize.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Teşekkürler , denedim çalıştı...

Kuracak arkadaşlara benim yaşadığım probleme istinaden tekrar bilgi vereyim...
1- Twrp yi install etmeden telefonun ekran kilitlerini kaldırıp twrp yi install edin.
2- Twrp ekranı gelince advance tabından " Install Recovery Ramdisk " ile twrp yi kalıcı hale getirin.
3- Telefonu normal boot edip tekrar ekran kilidi oluşturun. Artık sonraki Twrp açılışında data birimini çözmek için ekran kilidi gelecektir bu adımdan sonra ilgili romları sorunsuz kurabileceksiniz. (Ben twrp yi kurduktan sonra telefona ekran kilidi oluşturmadan twrp üzerinden rom kurulumu yapamadım "vendor " yazma hatalarına denk gelmiştim bilginize. )
Hocam merhaba, Denedım Twrp Ekranında Ramdisk bölümüne geliyorum ama Twrp yi görmüyorum. Nasıl gösterdiniz ?

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam merhaba, Denedım Twrp Ekranında Ramdisk bölümüne geliyorum ama Twrp yi görmüyorum. Nasıl gösterdiniz ?
Ramdisk ekranına gelmeniz gerekmiyor. İmg dosyasını install bölümünden görüp seçince install recovery ramdisk seçeneği zaten karşınıza çıkacak.

Resquee06

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kudret
Cihazım
Mi8
Konular
50
Ramdisk ekranına gelmeniz gerekmiyor. İmg dosyasını install bölümünden görüp seçince install recovery ramdisk seçeneği zaten karşınıza çıkacak.
TWRP yi yüklemeye çalışınca hata veriyor şuan hatırlamıyorum ama

Resquee06

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kudret
Cihazım
Mi8
Konular
50
bu konu üzerindeki iki twrp yi yükledikten sonra kesinlike rom vs yüklenmiyor hata alıyorum yarcımcı olabilecek varmı

Aneksenamun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Efe
Cihazım
11 Lite 5G NE
Konular
0
bu konu üzerindeki iki twrp yi yükledikten sonra kesinlike rom vs yüklenmiyor hata alıyorum yarcımcı olabilecek varmı

İlk sayfa da bir arkadaş (lord219)detaylı rom yükleme adımlarını anlatmış uuguladiniz mi ?

Resquee06

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kudret
Cihazım
Mi8
Konular
50
İlk sayfa da bir arkadaş (lord219)detaylı rom yükleme adımlarını anlatmış uuguladiniz mi ?
denedım fakat romu atamıyorum cihaza Bilgisiyar cihazı goruyor Port A kısmında ıslem yapıyorum ama yok ne denedıysem olmadı gördüğünde de hata verıyor yükleme esnasında

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11

uyducu39

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ufuk
Cihazım
oneplus 8t
Konular
1
Hocam twrp kurdum ama sorun şu ki cihaza attığım rom dosyasını görmüyor, usb bellek bağladım onu da görmüyor. Nerede hata yapıyorum acaba?

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.183
Hocam twrp kurdum ama sorun şu ki cihaza attığım rom dosyasını görmüyor, usb bellek bağladım onu da görmüyor. Nerede hata yapıyorum acaba?

Bunu dener misiniz

Üst Alt