Yardım Mi 11 Ultra MIUI13 güncellemesi sonrasında kapandı, açılmıyor

rwetgi10

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
süleyman
Cihazım
poco x3 pro
Meslek
Amele
Konular
6
Telefonun son durumu nedir

onur231

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur Dönmez
Cihazım
Mi 11 Ultra
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
1
valla haklisiniz hocam. Cihazin bu hale gelmesi icin hicbir sebep yoktu ortada. YEdek bile alamadim. Telefon gitse umrumda degil de, isin yoksa 1 2 gun herseyi geri yukle, giden resimler videolar bilgiler de cabasi. Bu isten bu kadar para verdikten sonra bu cihaza bir daha odemem gerektigiyle cikarsam, muhtemelen aldigim son xiaomi cihazi bu olur. Plaka kaydi olayini kapattiklarindan beri zaten uyuz oldum, simdi tam ahimi aldilar.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Maalesef sonunda cozum aramaktan pes ettim. Brick telefonlari EDL moddan kurtaran meshur elemana(unrickRU) parasini(29$) odeyip telefonu 10 dakikada canlandirdik. Yaptigi islemelrden anladigim kadariyla miFlashTools'un kirilmis bir versiyonunu kullaniyor. Bu versiyon ona bir kod yolluyor ve bu kodu alip kirilmis uygulamada girip yetkilendirme kontrolunu geciyor. Yaptigim tum sahara EDL flash denemelerinde ben de bu kisimda tikanmistim. Sonunda cihaz kendine geldi ama ne demisler kurt kisi atlatir ama yedigi ayazi unutmaz... Xiaomi gozumden dustu.
Bu elemana nasıl ulaşırız

lord219

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Albatros
Cihazım
Mi 11 ULTRA
Meslek
Yazilim Muhendisi
Konular
6
Bu elemana nasıl ulaşırız
Forumda Türk arkadaşlar var, onlar da aynı işi yapıyor, onlarla yapmanızı öneririm. Ama İngilizcem yeterli iletişimde sorun yaşamam diyorsanız unbrickRU kullanıcı adı. Telegramdan.

Kadersiz144

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bayrm
Cihazım
Mi 11 ultra
Konular
12
valla haklisiniz hocam. Cihazin bu hale gelmesi icin hicbir sebep yoktu ortada. YEdek bile alamadim. Telefon gitse umrumda degil de, isin yoksa 1 2 gun herseyi geri yukle, giden resimler videolar bilgiler de cabasi. Bu isten bu kadar para verdikten sonra bu cihaza bir daha odemem gerektigiyle cikarsam, muhtemelen aldigim son xiaomi cihazi bu olur. Plaka kaydi olayini kapattiklarindan beri zaten uyuz oldum, simdi tam ahimi aldilar.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Maalesef sonunda cozum aramaktan pes ettim. Brick telefonlari EDL moddan kurtaran meshur elemana(unrickRU) parasini(29$) odeyip telefonu 10 dakikada canlandirdik. Yaptigi islemelrden anladigim kadariyla miFlashTools'un kirilmis bir versiyonunu kullaniyor. Bu versiyon ona bir kod yolluyor ve bu kodu alip kirilmis uygulamada girip yetkilendirme kontrolunu geciyor. Yaptigim tum sahara EDL flash denemelerinde ben de bu kisimda tikanmistim. Sonunda cihaz kendine geldi ama ne demisler kurt kisi atlatir ama yedigi ayazi unutmaz... Xiaomi gozumden dustu.
unrickRU isimli kişi kimdir nerededir nasıl ulasabiliriz

Kadersiz144

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bayrm
Cihazım
Mi 11 ultra
Konular
12
valla cihazı pasaporta kaydettim gözüm gibi bakıyorum inş başına iş gelmez