Mod Mi 11 Ultra Leica Apk 4.9Stabil - 5.0Beta Kamera

Cisipisi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ca
Cihazım
Xiaomi 11 Pro
Konular
5
Destekleyen Model ve Rom
Mi 11 Ultra
Miui 13+
Android 12+

ÖNEMLİ NOT: Root gerektirir. Magisk modüller kısmında leica modülü olmamalı. Tüm sorumluluk size aittir.

((Telefonunuzda LSposed modülü yüklü olduğunu varsayıyorum.))

Kurulum işlemleri:

-Verdiğim linkten Woobox apk dosyasını telefonunuza yükleyip kurunuz.

-Gelen LSposed bildiriminden Woobox dosyasına izin verin. (LSposed Modüller kısmından Woobox Modülü etkinleştir.)

-Magisk root yetkisi "isterse" izin verin.

-Woobox uygulamasına girip "Sistem Çerçevesi" kısmından;
  1. Sürüm düşürmeye izin ver.
  2. Özet doğrulamayı devre dışı bırak.
  3. Karşılaştırma imzalarını devre dışı bırak.
  4. Yüklü imzaları kullan.
  5. Gelişmiş mod.
  6. Ekran görüntüsüne izin ver.
  7. Bildirim üzerinden ekran kaldır.
  8. Küçük pencereleri zorla.
-Seçeneklerini açınız, telefonunuzu yeniden başlatınız.

-Verdiğim leica stabil apk ve beta apk dosyalarından istediğinizi kurabilirsiniz.

Leica 5.0BETA(Sorunlar olabilir deneyebilirsiniz.)
⬆️

Leica 4.9Stabil(İngilizce paid sürüm.)
⬇️

Kameraya bağlanılamıyor hatası veriyorsa güncellemeleri kaldır diyerek stock yazılımına geri dönebilirsiniz.

Yeniden başlatınca eski sürüme geçme sorunu yok.

WooBox kurulu olmalı.

Leica magisk modüllerini kullanmayınız.

İşlem tamamlanmıştır hayırlı olsun. :D

Ekli dosyalar

• WooBoxForMIUI-1.7.5-release.apk
    1,1 MB · Görüntüleme: 220

beracan214

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Berat Can
Cihazım
Mi 10T
Konular
20
Cihazım Mi 11T(pro olmayan model)
Miui Indo 14 A13 yüklü

5.0: 108mp çalışmıyor Zoom kısmın da fotoğraf ve video da ST modu çalışmıyor Gece modu çalışmıyor Bunların dışında problem yok

4.9: neredeyse hepsi çalışıyor, portre kısmındaki 35mm 50mm modları çalışmıyor ya da ben beceremedim ama problem değil benim için ek olarak portre modunda yanlış odak olunca galeriden düzeltme yapmak isteyince bokeh efekti bozuluyor (11t kullanıcıları için dikkatli çekmenizi tavsiye ederim) ek olarak pro mod da ki video modunda doygunluk keskinlik çalışmıyor ayarlar da fotoğraf kalitesi süper yapınca bir fark göremedim ya da ben fark edemedim fotoğraf boyutu olarak değişiyor ama

Leica ile portre modun da çekildiğim bir fotoğraf eklemek istedim renkleri kameradaki efektler kısmından kullandım ekstra bir uygulama da düzenleme yapmadım arkadaşım çekmeyi bilmediği için tam istediğim bir şey çıkmadı ama örnek olarak göstermek istedim

(Arkadaşım fotoğraf çektirmeye çağırdı ve baya güzel fotoğraflar çıkardım insta hesabına attığın da herkes sordu hangi kamera&telefonla veya kim çekti diye ben de deseydin onlara kaçak Xiaomi ile çekildim 😎🤙)

Ekli dosyalar

• IMG_20230510_163335.jpg
    IMG_20230510_163335.jpg
    5,1 MB · Görüntüleme: 183

Cisipisi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ca
Cihazım
Xiaomi 11 Pro
Konular
5
Cihazım Mi 11T(pro olmayan model)
Miui Indo 14 A13 yüklü

5.0: 108mp çalışmıyor Zoom kısmın da fotoğraf ve video da ST modu çalışmıyor Gece modu çalışmıyor Bunların dışında problem yok

4.9: neredeyse hepsi çalışıyor, portre kısmındaki 35mm 50mm modları çalışmıyor ya da ben beceremedim ama problem değil benim için ek olarak portre modunda yanlış odak olunca galeriden düzeltme yapmak isteyince bokeh efekti bozuluyor (11t kullanıcıları için dikkatli çekmenizi tavsiye ederim) ek olarak pro mod da ki video modunda doygunluk keskinlik çalışmıyor ayarlar da fotoğraf kalitesi süper yapınca bir fark göremedim ya da ben fark edemedim fotoğraf boyutu olarak değişiyor ama

Leica ile portre modun da çekildiğim bir fotoğraf eklemek istedim renkleri kameradaki efektler kısmından kullandım ekstra bir uygulama da düzenleme yapmadım arkadaşım çekmeyi bilmediği için tam istediğim bir şey çıkmadı ama örnek olarak göstermek istedim

(Arkadaşım fotoğraf çektirmeye çağırdı ve baya güzel fotoğraflar çıkardım insta hesabına attığın da herkes sordu hangi kamera&telefonla veya kim çekti diye ben de deseydin onlara kaçak Xiaomi ile çekildim 😎🤙)
Fotoğrafta şık çıkmışsınız 😁🤙.
Hocam öncelikle iyi günler iş yoğunluğu nedeniyle geri dönüş yapamadım. Leica 5.0 uygulaması mi 11 ultrada bile buglu. Tahminimce leica apk dosyasını kurmadan önce leica magisk modülü kullanmışsınız. Bu sorun bendede oldu, not kısmında üzerinde durmamışım hocam kusura bakmayın. Temiz bir kurulum olmadığı için önceki modül ile apk dosyaları birbiriyle çakışmış sorun bu yüzden oluyor. Portre modunda filtreler ve sinematik efektler modu çalışmıyordur. 35mm-50mm portre modu bug sonucu ortaya çıkmıştır fark etmişsinizdir ki fotoğraf çektiğinizde yeşil bir fotoğraf ile karşılaşırsınız.

ÇÖZÜM
Kamerayı etkileyebilecek magisk modülleri varsa devre dışı bırakmak yerine silin.
Uygulama bilgisinden güncellemeleri kaldır diyin.
Veriyi temizle > tüm verileri temizle diyin.
Telefonu yeniden başlatın.
Apk dosyasını tekrar kurun.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Destekleyen Model ve Rom
Mi 11 Ultra
Miui 13+
Android 12+

ÖNEMLİ NOT: Root gerektirir. Magisk modüller kısmında leica modülü olmamalı. Tüm sorumluluk size aittir.

Kurulum işlemleri:

-Gelen LSposed bildiriminden Woobox dosyasına izin verin. (LSposed Modüller kısmından Woobox Modülü etkinleştir.)

5. Gelişmiş mod.

-Verdiğim leica stabil apk ve beta apk dosyalarından istediğinizi kurabilirsiniz.

⬆️

⬇️

Kameraya bağlanılamıyor hatası veriyorsa güncellemeleri kaldır diyerek stock yazılımına geri dönebilirsiniz.

WooBox kurulu olmalı.

NOT :
Leica Apk dosyasını kurmadan önce kamera uygulamasının tüm verilerini temizleyiniz.

Son düzenleme:

beracan214

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Berat Can
Cihazım
Mi 10T
Konular
20
Cisipisi hocam 5.0 sürümü dediğiniz gibi tamamen buglu 11 ultra da öyleyse hayli hayli diğer cihazlar da da öyledir stabil sürümünü GitHub sayfasından yüklemiştim orada magisk modülü görünce dedim bunsuz çalışmaz her halde onu da yükledim şuan stabil sürümünde sıkıntım portre modunda yanlış odak yapılmış fotoyu galeriden düzeltemiyorum bozuluyor odak yerleri yarım yamalak oluyor tek problemim bu şuanlık için ama dert etmiyorum 35mm gibi şeyler çalışıyor ama efektler oluşmuyor siyah beyaz olanı deneyince fotoğraf sıyah beyaz olmuyor sinematik mo da problemsiz çalışıyor başka da bir sıkıntım yok

Cisipisi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ca
Cihazım
Xiaomi 11 Pro
Konular
5
beracan214 Hocam yukarda çözümü paylaştım. Onları yaptınız mı ? Kameraya modül kurmayınız.

ranin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ibrahim
Cihazım
mi note 10
Konular
5
merhaba bende denedim ikisindede hata veriyor telefon mi 11 ultra mıuı 14 sürümü yüklü birinde paket geçersiz hatası diğerindede paket mevcut paketle çakıştığından yüklenemedi diyor nasıl yüklerim yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar şimdiden teşekkürler

Cisipisi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ca
Cihazım
Xiaomi 11 Pro
Konular
5
ranin merhaba hocam telefonunuz rootlu mu ? Woobox kurdunuz mu ?

beracan214

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Berat Can
Cihazım
Mi 10T
Konular
20
beracan214 Hocam yukarda çözümü paylaştım. Onları yaptınız mı ? Kameraya modül kurmayınız.
Hocam geç yanıt veriyorum kusura bakmayınız dediğiniz gibi yapınca da 108mp fotoğraf bozuk çıkıyor eski haline çevirdim böylesi daha iyi

Cisipisi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ca
Cihazım
Xiaomi 11 Pro
Konular
5
Hocam geç yanıt veriyorum kusura bakmayınız dediğiniz gibi yapınca da 108mp fotoğraf bozuk çıkıyor eski haline çevirdim böylesi daha iyi
Anladım hocam. Telefonunuzun modeli farklı olduğundan dolayı.

Cisipisi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ca
Cihazım
Xiaomi 11 Pro
Konular
5
Destekleyen Model ve Rom
Mi 11 Ultra
Miui 13+
Android 12+

Kurulum işlemleri:

5. Gelişmiş mod.

⬆️

⬇️

WooBox kurulu olmalı.

Leica Kamera Filtreler Çalışmama Çökme Sorunu (Garanti vermiyorum)
Sorumluluk size aittir.

-Kamera uygulamanızın önbelleğini temizleyin.

-Aşağıda verdiğim linkten güncel Gallery Editorü 1.2.2.4.1 indirin. (Miui 13 ve Global romlarda çalışmayabilir.)

-Gallery Editörünüzü yedek alın. (Sürümünü not alın internetten indirin ya da bluetooth üzerinden bilgisayarınıza atın.)

WooBox kurulu olmalı.

Üst Alt