Yardım Mi 11 ultra kendiliğinden Hz düşürme

jeofoking

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umit
Cihazım
Mi 9t Pro
Meslek
Memur
Konular
4
Merhabalar telefonuma 23.1.3 miui14 eu rom yüklü bir kaç gündür telefonu normal kullanımda 120 Hz kullanıyorum ara sıra kendiliginden 60 hzye düşüyor ekran ayarlara baktığımda hala 120 de gözüküyor ve kendi kendine düzeliyor belli bir müddet sonra acaba rom hatasimidir yada herhangi bir çözümü varmıdır bilen arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.

KinZhuLL

🇹🇷
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
12S Ultra
Konular
7
Developer romlar genelde sorunlu olabilecek geliştirme aşaması bitmemiş romlardir büyük ihtimalle sizinde sorununuz rom kaynaklidir

Punch

Don't criticize something you don't understand
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
9
Merhabalar telefonuma 23.1.3 miui14 eu rom yüklü bir kaç gündür telefonu normal kullanımda 120 Hz kullanıyorum ara sıra kendiliginden 60 hzye düşüyor ekran ayarlara baktığımda hala 120 de gözüküyor ve kendi kendine düzeliyor belli bir müddet sonra acaba rom hatasimidir yada herhangi bir çözümü varmıdır bilen arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.
22.12.27 sürümünde böyle bir problem yok hocam xiaominin saçma telefondan soğutan rom hataları.

jeofoking

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umit
Cihazım
Mi 9t Pro
Meslek
Memur
Konular
4
Sıkıntı rom olsun da değiştiririz

CHARRİNS

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EMRE
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
16
Romdan kaynaklı bir3problem degil aslında arka ekran la alakalı herzaman denk gelmiyor ama arka ekranı kapatırsanız hiç bir zaman yaşamazsınız

KinZhuLL

🇹🇷
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
12S Ultra
Konular
7
Romdan kaynaklı bir3problem degil aslında arka ekran la alakalı herzaman denk gelmiyor ama arka ekranı kapatırsanız hiç bir zaman yaşamazsınız
Benim arka ekran sürekli açık hata 1.4.9 sürüme guncelledim stabil rom kullanıyorum bu tarz sorunlarım yok

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Mi 11 ultra rom tavsiyeleri varsa sevinirim dostlar cihazın boot kilidi açık ama daha ne rom kursam karar veremedim Bir buçuk yıldır oneplus cihaz kullandım repair olmadığı için op10pro almak yerine 11 ultra aldım şuan güncel global kurulu ama memnun değilim pubg oynarken kasma yapıyor bir tık şarjı çok yiyor sanki

KinZhuLL

🇹🇷
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
12S Ultra
Konular
7
Mi 11 ultra rom tavsiyeleri varsa sevinirim dostlar cihazın boot kilidi açık ama daha ne rom kursam karar veremedim Bir buçuk yıldır oneplus cihaz kullandım repair olmadığı için op10pro almak yerine 11 ultra aldım şuan güncel global kurulu ama memnun değilim pubg oynarken kasma yapıyor bir tık şarjı çok yiyor sanki
Hocam cin ve endonezya denedim 13.0.12 eu custom kullanıyorum fastboot olarak kurdum gayet memnunum twrp varsa 13.0.13 sürümde var

jeofoking

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umit
Cihazım
Mi 9t Pro
Meslek
Memur
Konular
4
Arka ekran sürekli açık durmuyor ki telefonu ters koyduğunda açılıyor belli bir süre sonra kapanıyor zaten

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Hocam cin ve endonezya denedim 13.0.12 eu custom kullanıyorum fastboot olarak kurdum gayet memnunum twrp varsa 13.0.13 sürümde var
Twrp kurmadım güncel twrp hangisi bilmem en son 10t vardı mi cihaz olarak fastboot tercih bende ederim tavsiye ettiğiniz eu rom sürüm linki var mı illa son sürüm yazılım olması lazım derdim yok ama stabil olanı tercih ederim

Üst Alt