Yardım Mı 11 ultra kapandi açılmıyor

Mustafa Yurdagül

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samsung
Cihazım
S20 ultra
Konular
4
Arkadaşlar m11 ultra normal internette gezinirken kapandı açılmıyor ne sarz takınca tepki veriyor nede fasboot mode ve recevory mode gliriyor neden oldu anlmadim kapndiginda sarji yüzde 15 felandi

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Bilgisayara bağladığınızda bağlantı sesi geliyor mu? Ses geliyorsa aygıt yöneticisinde ne olarak görünüyor?

SerkanTTZ

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serkan
Cihazım
Mi 11
Konular
7
Mİ 11 Kullanıcısıyım aynı problem bende de oldu ve yarın garantiye götüreceğim. Fastboot hard ve soft reset her şeyi denedim ne şarj oluyor ne de açılıyor... Çözüm bulan var mı?

Termoo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
cavit
Cihazım
mi 11 ultra
Konular
0
Mİ 11 Kullanıcısıyım aynı problem bende de oldu ve yarın garantiye götüreceğim. Fastboot hard ve soft reset her şeyi denedim ne şarj oluyor ne de açılıyor... Çözüm bulan var mı?
Hocam aynı sorun az önce benım basıma geldı cozum bulabıldınmı yada servise götürdünmü durum nedır
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşlar m11 ultra normal internette gezinirken kapandı açılmıyor ne sarz takınca tepki veriyor nede fasboot mode ve recevory mode gliriyor neden oldu anlmadim kapndiginda sarji yüzde 15 felandi
Hocam aynı sorun az önce benım basıma geldı cozum bulabıldınmı yada servise götürdünmü durum nedır

Maxtorices

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
6
Durum pekte evden halledilebilir değil. Donanımları bozulmuş olabilir. Yetkili servise gösterin.

SerkanTTZ

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serkan
Cihazım
Mi 11
Konular
7
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yetkili servise verdim. 3 gün geçti şuan. Arıza tespitinde internetten takip edebildiğim kadarıyla ''par.a bekliyor'' yazıyor. Detayını soramadım henüz ne parçası diye büyük ihtimal anakart arızasıdır.

Termoo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
cavit
Cihazım
mi 11 ultra
Konular
0
Yetkili servise verdim. 3 gün geçti şuan. Arıza tespitinde internetten takip edebildiğim kadarıyla ''par.a bekliyor'' yazıyor. Detayını soramadım henüz ne parçası diye büyük ihtimal anakart arızasıdır.
bende bugün bırakacağım yetkili servise sonuçlanınca buradan paylaşırsan sevinirim

arruna

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
Kamu
Konular
10
Dün arkadaşın telefonu öyle oldu. Sıfır tepki arka kapak açıldı ve testpoint noktalarına o cımbız gibi aletle, dokunarak açtı ve ardından yazılım kurdu hallettik 🙂 muhakkak aynısıdır.

Üst Alt