Soru Mi 11 Ultra en stabil rom hangisi?

Punch

Don't criticize something you don't understand
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
9

calypse1907

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
anlık ekran yenileme 120hz den 60 düşümü oluyor neden kaynaklandığını bilmiyorum sizde de böyle bir sorun varmı ?
Cihaz ısınınca oluyormuş bir arkadaş çin stabil rom son sürümde düzeldiğini söylemişti

Punch

Don't criticize something you don't understand
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
9
Cihaz ısınınca oluyormuş bir arkadaş çin stabil rom son sürümde düzeldiğini söylemişti
Çok saçma bir hata ama ısınma ile alakası yok durduk yere oluyor yazılımsal olduğu çok belli .

romeos58

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
hkn
Cihazım
mi note 3
Konular
1
bende en çok olan sorunlardan bir diğeri de ekran parlaklılığını kısması

kucuker24

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yasir
Cihazım
Note 4x
Konular
1
yaklaşık 1 aydır kullanıyorum şu an global sürüm yüklü bende ki tek sorun cihaz ısınıca 60 hz düşmesi ve aynı zamanda ekran tepkisi saçmalıyor bazen aşağı kaydırıyorum facebook ıns. vs. algılamıyor

bende rom arayışına girmiştim eu kurdum pek stabil gelmedi bana ama bende 12.5.4 sürümü vardır 13 sürümünü kullanmadım endo merak ediyorum belki ilerde kullanırım
Hocam bende global sürümü kullanıyorum herhangi bir yükleme yapmadım. Benim tek dikkatimi çeken şey telefonun normal sosyal medya ve telegram gibi uygulamalarda mesajlaşırken video izlerken ısınma olması bu durum normalmidir. Bunun önüne geçebilmek için neler yapılabilir. Isınınca dediğiniz gibi bi kaç oldu 60hz düşmesi buda sineye çekilebilir. Ama söylediğim ısınma normal mi sizce

calypse1907

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Şuan eu kullanıyorum gayet memnunum

yahyademirci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yahya
Cihazım
mi 9 lite
Konular
4
Hocam şu twrp yüklemelerinden pek bişey anlamadım. Kolay bir yolu yokmu bende hep eu beta yada stabil rom kullanırım cihaz pazartesi elime geçicek. eu rom fastboot olsa son sürüm kurarım ama bunda twrp ile yüklemek gerekiyor anlamadım birşey. Birde eu romların fastboot olanlarını yüklemek çok kolay neden sürekli öyle çıkarmıyorlar onuda anlamış değilim. Her eu romda birde fastboot olanı çıkarsalar bilgisayar ile sorunsuz yüklerdik.

Üst Alt