Yardım Mi 11 ultra direnç ile kayıt

grandall11

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fahrettin
Cihazım
Xiaomi Note 11
Konular
0
Snapdragon işlemcilere konulan imei kilidini kaldırmak için, işlemci üzerinde bulunan koruma kilit direncinin değiştirilme işlemidir. Mikro tamiratlar yapan teknisyenler tarafından yapılması tavsiye edilir. Kullandığım telefonda (Mi 11 Ultra) direnç işlemi yapıldı. Android 12'den 13'e, Miui 13'ten 14'e direkt güncelleme yaptım. Problem çıkmadı ve kaydedilen imei ler gitmedi.

figo83alex

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
1
Ben telefonu kayıt etmedim. Bugün 122. günüm hala telefon kapanmadı. Herhangibir mesaj da gelmedi hattı taktığımda. Kayıtsız telefona hat takıldığında 120 gün sonra hat kapanacak gelmesi lazımdı. benim durumumda olan arkadaşlar varmı acaba.

CHARRİNS

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EMRE
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
16
Ben telefonu kayıt etmedim. Bugün 122. günüm hala telefon kapanmadı. Herhangibir mesaj da gelmedi hattı taktığımda. Kayıtsız telefona hat takıldığında 120 gün sonra hat kapanacak gelmesi lazımdı. benim durumumda olan arkadaşlar varmı acaba.
Banada son 1 ay mesajı gelmemişti hala açık 2. Slota geçiş yapmadım hâlâ

gkhankndmir

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi 11 ultra
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
37
sizce telefonu direnç ile imei attırmak mı mantıklı yoksa 6 bin tl verip yurt dışına girip çıkarak kayıt ettirmek mi ? direnç işlemi canımı çok sıkıyor telefonun içinin açılması su geçirgenliğinin gitmesi. bozulabilecek aksamlar vs vs

CHARRİNS

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EMRE
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
16
sizce telefonu direnç ile imei attırmak mı mantıklı yoksa 6 bin tl verip yurt dışına girip çıkarak kayıt ettirmek mi ? direnç işlemi canımı çok sıkıyor telefonun içinin açılması su geçirgenliğinin gitmesi. bozulabilecek aksamlar vs vs
11 ultra için şuan 6bin vermek pek mantıklı olmayabilir artık 20 yi buluyor toplam ederi o fiyata yurtiçi duzgun6birseyde alınır pasaport olayı artık sadece iPhone lar için mantıklı gibi

iquique

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
11 Lite 5G 780g
Meslek
Mühendis
Konular
6
hocam telefonu havuzda denizde mi kullanıyorsun? merak etme su falan geçirmez. bu konularda hassas isen o zaman ya tr garantili alacaksın ya da 6000 liraya pasaport kayıdı yaptıracaksın. hem ayranım dökülmesin hem vs olmaz :P

ben dirençli imei repairli 11 Lite 5G kullanıyorum çok memnunum. telefonu geçen sene 4750 ye almıştım canavar gibi maşallah. ben şahsen Xiaomi'yi TR garantili almam, o paralara değmez.

gkhankndmir

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi 11 ultra
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
37
hocam telefonu havuzda denizde mi kullanıyorsun? merak etme su falan geçirmez. bu konularda hassas isen o zaman ya tr garantili alacaksın ya da 6000 liraya pasaport kayıdı yaptıracaksın. hem ayranım dökülmesin hem vs olmaz :P

ben dirençli imei repairli 11 Lite 5G kullanıyorum çok memnunum. telefonu geçen sene 4750 ye almıştım canavar gibi maşallah. ben şahsen Xiaomi'yi TR garantili almam, o paralara değmez.
hem ayranım dökülmesin hem bilmem ne pek hoş tabir olmamış burda ona rağmen cevap vereyim.

Evet yazın havuz da telefon kullanıyorum ( kullanmak istiyorum çocukları çekmek için ).
2. Olarak da zaten şuan xiaomi 11 ultra sahibiyim ve bu telefona direnç işlemi sonucu yüksek bi oranda kablosuz şarj veya kablosuz ters şarj nfc gibi arızalar ÇIKABİLİYOR. risk almaya değer mi diye burda soru yonelttim.
3. olarak şuan hali hazırda yurt dışına gittiğim için kayıt hakkım var yani tek masrafım 6. bin verip imei kaydettirmek olacak.

harami

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
murat bulut
Cihazım
Mi 11 Ultra
Meslek
Tekniker
Konular
7
Ben daha önceki cihazımıda Direnç yaptım her hengi bir sıkıntı yaşamadım iphane aldığım için satmiştim tekrar Mi 11 Ultra aldım dün direnç yaptım yine bir sıkıntısı yok tek dezavanrajı sadece arka kapak açılması

grandall11

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fahrettin
Cihazım
Xiaomi Note 11
Konular
0
Direnç yapan teknisyen arka kapağı T7000 - T8000 telefon için üretilen izolasyonlu yapıştırıcı ile yapıştırırsa su geçirmez olur. Hiçbir problem çıkmaz.

Üst Alt