Yardım Mi 11 T Pro - Aosp tabanlı rom

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
hocam benim bi şekilde twrp üzerinden mi olur nasıl olur bilmiyorum cihaz dizinine erişip mi cloud dosyalarını silmem lazım. bir sürü video var hintliler sanırım bi şekilde açılıştaki o this devices iş locked ekranını by pass ediyolar bug yapıyolar. denemediğim yöntem kalmadı. global miui 13 yüklüydü. güncel yazılım olduğu için o buglar kaldırılmıştır diye düşünerek cihazın ilk global sürümünü yükledim. ondada görüntü gitti :D servise göndericem kesin derken bi üst sürümünü yükledim görüntü geldide yani bi şekilde çözmem lazım. cihaz dizinindeki mi cloud ile ilgili dosyaları biliyorsanız yardımınızı beklerim.
Hocam dediğim gibi pc üzerinden şifrenizi girin ve cihazımı bul özelliğini kapatın ikinci yöntem ise şifremi unuttum yapıp şifreyi yenileyin Üçüncü yöntem ise Custom Eu Rom yükleyin ardından twrp yükleyin ve Twrp de mount a girin System ve datayı işaretleyip File managera girin Ve Orda System klasörüne ardından app klasörüne girin ve Mi cloud ve Find device apk ları silin cihazı yeniden başlatın

murat5plus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
26
Hocam dediğim gibi pc üzerinden şifrenizi girin ve cihazımı bul özelliğini kapatın ikinci yöntem ise şifremi unuttum yapıp şifreyi yenileyin Üçüncü yöntem ise Custom Eu Rom yükleyin ardından twrp yükleyin ve Twrp de mount a girin System ve datayı işaretleyip File managera girin Ve Orda System klasörüne ardından app klasörüne girin ve Mi cloud ve Find device apk ları silin cihazı yeniden başlatın
o 2 dosyayı silerken hata alıyorum

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
hayır
custom eu rom yüklüyken mi twrp den silmeyi deneyeyim?
custom eu rom yüklüykende this is locked ile karşılaşmıştım
Custom romda siliniyor o dediğim apklar hocam stock romda silinmez

murat5plus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
26

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146

Emrecan90

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emrecan90
Cihazım
mı 11t pro
Konular
0
m 11t pro kulanıcısıyım aosp romunu yuklemek ıstıyorum paranoıd denedım bot.img yukledım ardından vendor.img de yukedım sadece sorun fastboot reboot recovery yaptıkdan sonra telefonum recovery monuna galmıyo vıdısını ızledım adamınkınde androıd fastboot moduna gecıyo benım ne yanlısım var acaba yardam edersınız sevınırım pıxel experıa denedım o romunu yukledım bılmeyen varsa yardamcı olurum

championee

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dursun Aydın
Cihazım
Poco f5 pro
Meslek
Güvenlik
Konular
26
Eu rom kullanıyorum! Magisk yüklersem root izni verirsem, istediğim sistem uygulamasını silebilir ve istediğim bir uygulamayı sistem dosyası yapabilir miyim? 🤔

Üst Alt