Yardım Mi 11 T Pro - Aosp tabanlı rom

murat5plus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
26
Cümleten herkese selamın aleyküm.
Başlıkta belirttiğim gibi mi 11 t pro cihazıma aosp tabanlı rom arıyorum. Bu cihazı kullanıp Aosp tabanlı rom yükleyen varsa yardım edebilirmi? Eu rom ve diğer stock romları denedim. Şuan twrp yüklü değil. Ama rom için yardımcı olacak olursa hemen yüklerim. Bu arada github üzerinden rom oluşturmayı bilen varsa detaylı yardım almak öğrenmek istiyorum. İyi forumlar

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Ve Aleyküm selam hocam araştırdım ve Sizin cihaz için şu an sadece Paranoid Unofficial Romu var onunda yorumları çok kötü. Sanırım biraz daha beklemeniz gerekiyor

murat5plus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
26
Ve Aleyküm selam hocam araştırdım ve Sizin cihaz için şu an sadece Paranoid Unofficial Romu var onunda yorumları çok kötü. Sanırım biraz daha beklemeniz gerekiyor
bende biraz beklemem gerektiği kanaatindeyim teşekkürler

olytncl

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Olcay
Cihazım
Mi10-11 Ultra
Konular
1
Arkadas sadece paranoid var demis fakat telegramda arastirin en az 10 tane aosp rom var hocam.
Ben cihazi satmadan once (1-1.5 ay) one plus port romunu kullaniyordum.
Aosp olarak,cipherOS,arrow,dotOS(vr dotOS uzerine gelistirilen romlar) vs bir cok rom var.
Dedigim gibi telegramda veya google dan arastirirsaniz sizi ilgili sayfalara yonlendirir.

21081111RG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

murat5plus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
26
Arkadas sadece paranoid var demis fakat telegramda arastirin en az 10 tane aosp rom var hocam.
Ben cihazi satmadan once (1-1.5 ay) one plus port romunu kullaniyordum.
Aosp olarak,cipherOS,arrow,dotOS(vr dotOS uzerine gelistirilen romlar) vs bir cok rom var.
Dedigim gibi telegramda veya google dan arastirirsaniz sizi ilgili sayfalara yonlendirir.

21081111RG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
bu saatte uyumadığınıza sevindim. biraz önce büyük bi hata yaptım mi hesabını kaldırmadan endonezya romdan global roma geçtim. açılışta mi şifremi kabul etmiyor. :D gece gece sıkıntı açtım kendime ne yapmam lazım ?

murat5plus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
26
şuanda twrp yükleyebiliyorum . twrp üzerinden hesapla ilgili neyi silebilirim açılışta şifre istememesi için?

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
şuanda twrp yükleyebiliyorum . twrp üzerinden hesapla ilgili neyi silebilirim açılışta şifre istememesi için?
Pc den mi hesabınızı girin. i mi com adresinden giriş yaptıktan sonra cihazımı bul özelliğini kapatın tmmdır

murat5plus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
26
Pc den mi hesabınızı girin. i mi com adresinden giriş yaptıktan sonra cihazımı bul özelliğini kapatın tmmdır
Hocam bahsettiğiniz tam yapamadım. Siz bu mesajı yazana kadar biraz uğraştım sanırım hesabıma şuan hiç erişemiyorum. Xiaomi nin bilerek bıraktığı açık var sanırım şifre yazma ekranında numara yazıp numarayı kopyalayın arama ekranına geçip ordan ayarlara erişim sağlanam gerekiyor ama mini 12.5 de farklı sanırım. Telefon güncel cihaz olduğu için farklı bi yöntem var sanirim. Şuan 4.12 vardiyasindayim arkadaşımın telefonundan yazıyorum. Müsaitseniz saat 1 de sizinle görüşmek isterim. Telefonu kurtarmak lazım. Profilinize erişim sınırlı olduğu için özelden yazamadim. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Mi den rom konusunda 1 kez daha dilim yanmıştı. Daha yapmayacağım kesinlikle. Teşekkürler

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Hocam bahsettiğiniz tam yapamadım. Siz bu mesajı yazana kadar biraz uğraştım sanırım hesabıma şuan hiç erişemiyorum. Xiaomi nin bilerek bıraktığı açık var sanırım şifre yazma ekranında numara yazıp numarayı kopyalayın arama ekranına geçip ordan ayarlara erişim sağlanam gerekiyor ama mini 12.5 de farklı sanırım. Telefon güncel cihaz olduğu için farklı bi yöntem var sanirim. Şuan 4.12 vardiyasindayim arkadaşımın telefonundan yazıyorum. Müsaitseniz saat 1 de sizinle görüşmek isterim. Telefonu kurtarmak lazım. Profilinize erişim sınırlı olduğu için özelden yazamadim. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Mi den rom konusunda 1 kez daha dilim yanmıştı. Daha yapmayacağım kesinlikle. Teşekkürler
Merhaba hocam şu an işteyim yoğun bir gün geçiriyorum malumunuz Hafta içi :) Kusura bakmayın

murat5plus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
26
Merhaba hocam şu an işteyim yoğun bir gün geçiriyorum malumunuz Hafta içi :) Kusura bakmayın
hocam benim bi şekilde twrp üzerinden mi olur nasıl olur bilmiyorum cihaz dizinine erişip mi cloud dosyalarını silmem lazım. bir sürü video var hintliler sanırım bi şekilde açılıştaki o this devices iş locked ekranını by pass ediyolar bug yapıyolar. denemediğim yöntem kalmadı. global miui 13 yüklüydü. güncel yazılım olduğu için o buglar kaldırılmıştır diye düşünerek cihazın ilk global sürümünü yükledim. ondada görüntü gitti :D servise göndericem kesin derken bi üst sürümünü yükledim görüntü geldide yani bi şekilde çözmem lazım. cihaz dizinindeki mi cloud ile ilgili dosyaları biliyorsanız yardımınızı beklerim.

Üst Alt