Yardım Mi 11 Lite Xiaomi.eu Kararlı rom Nasıl Yüklenir.

cloude33

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi11T
Konular
6
Xiaomi.eu Kararlı Sürüm Mi 11 Lite 4g (courbet) ( ) için Yayınlanıyor. Ama Hiç Bir yerde TWRP si Mevcut değil. Bu Rom Nasıl Yüklenir Bilgisi Olan paylaşabilirse sevinirim.

ZENGİN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mi 13
Meslek
Eğitim Yöneticisi
Konular
9
Xiaomi.eu Kararlı Sürüm Mi 11 Lite 4g (courbet) ( ) için Yayınlanıyor. Ama Hiç Bir yerde TWRP si Mevcut değil. Bu Rom Nasıl Yüklenir Bilgisi Olan paylaşabilirse sevinirim.
Takipteyim hocam.

Op3ukk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mİ NOTE 10 PRO
Meslek
grafik designer
Konular
8
Takipteyim umarım bilen vardir açıklamaya gelicek

M2101K9AG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ey663

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erkan
Cihazım
Huawei mate 20
Konular
0
Paylaşılan rom fastboot rom olarak paylaşılmadigi sürece twrp yada orange fox olmadan yüklemek zor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Burda fastboot rom paylaşılırsa yükleriz.
Zaten bir eu rom un fastboot u çıkmadı. O çıkarsa tamamdir bu is

Son düzenleme:

ramazankilinc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ramazan
Cihazım
kılınç
Konular
0
mi flash tool ile kurulabirsiniz.

ZENGİN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mi 13
Meslek
Eğitim Yöneticisi
Konular
9
mi flash tool ile kurulabirsiniz.
Hayır hocam, mi 11 Liteye eu rom bu yolla kurulmaz. Cihazı çökertirsiniz. Farklı bir yükleme durum söz konusu.

Twrp henüz çıkmadığı için Bu sayfadaki anlatımla telefona ait rom indirilerek yüklenebilir.

Son düzenleme:

ramazankilinc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ramazan
Cihazım
kılınç
Konular
0
Hayır hocam, mi 11 Liteye eu rom bu yolla kurulmaz. Cihazı çökertirsiniz. Farklı bir yükleme durum söz konusu.

Twrp henüz çıkmadığı için Bu sayfadaki anlatımla telefona ait rom indirilerek yüklenebilir.
1 hafta önce V12.0.8.0 eu room kurdum ve kullanıyorum. Zaten telefona sıfırdan yazılım (room) kuruluyor nasıl çökme olacak. Anlayamadım. Sadece telefon sıfırlanacak.

ZENGİN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mi 13
Meslek
Eğitim Yöneticisi
Konular
9
1 hafta önce V12.0.8.0 eu room kurdum ve kullanıyorum. Zaten telefona sıfırdan yazılım (room) kuruluyor nasıl çökme olacak. Anlayamadım. Sadece telefon sıfırlanacak.
Demek ki benim eu rom hazırlayıcılarından öğrendiğim bilgi yanlışmış güle güle kullanın hocam. Ben yukarıda verdiğim linkteki anlatımla eu rom yükledim mi 11 liteye. Eu romu yüklemek için twrp veya farklı bir şey beklemeye gerek olmadığını öğrenmiş olduğuma sevindim.

Serkankoc41

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serkan
Cihazım
Xiaomi Mi 11lit
Konular
1
Merhaba, güle güle kullanın öncelikle.Peki bu 12.0.8.0 EU Rom'un stabil ligi nasıl,herhangi bir sorun ile karşılaştınız mı.Bende yüklemeyi düşünüyorum,bu google rehber falan çok kötü, önceki telefonumda EU Rom vardı çok memnundum, bunda ise memnun değilim.

ramazankilinc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ramazan
Cihazım
kılınç
Konular
0

Şuanda eu rom kullanıyorum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Merhaba, güle güle kullanın öncelikle.Peki bu 12.0.8.0 EU Rom'un stabil ligi nasıl,herhangi bir sorun ile karşılaştınız mı.Bende yüklemeyi düşünüyorum,bu google rehber falan çok kötü, önceki telefonumda EU Rom vardı çok memnundum, bunda ise memnun değilim.
Öncelikle Global rom dan daha stabil. Şarj, arayüz vs. Herhangi bir problem yok. Sıkıntısız.

Üst Alt