MIUI 12 Mi 11 Lite – Hindistan Kararlı Rom V12.0.4.0.RKQINXM [ Android 11 ] İndirme Bağlantısı

nedim001

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
nedim
Cihazım
mi8 lite
Konular
0
Bir aciklama yaparsanız memnun olurum

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Diğer bölüme yazdım şimdi konuyu daha iyi anladım garantisiz redmi note 8 almıştım memnunum şimdi miu 11 lite düşünüyorum malum artık imei sorunu var satıcılar cozduklerini ve denediklerini söylediler eski usul imei atiyoruz dediler ikinci sorum ısınma şikayetleri var sizden ricam aydınlatıcı bilgi rica ediyorum teşekkürler
Cihaz ince, ister istemez de ısınıyor, ısıyı daha çok hissediyorsunuz. Bir de cihaz alanı küçüldükçe ısınma ve soğuma daha hızlı olur. Garantisiz olarak tavsiye etmiyorum zaten. Diğer konuda da yazdım 2021 cihaz önerilerini. Oradan sorunuz hocam, ayrı ayrı konulardan yazmak biraz karışıklık yaratıyor.

nedim001

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
nedim
Cihazım
mi8 lite
Konular
0
Cihaz ince, ister istemez de ısınıyor, ısıyı daha çok hissediyorsunuz. Bir de cihaz alanı küçüldükçe ısınma ve soğuma daha hızlı olur. Garantisiz olarak tavsiye etmiyorum zaten. Diğer konuda da yazdım 2021 cihaz önerilerini. Oradan sorunuz hocam, ayrı ayrı konulardan yazmak biraz karışıklık yaratıyor.
Teşekkürler

Üst Alt