Mod Mi 11 Lite(Courbet) Modem Dosyaları

yasin281

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
Mi 11 lite
Konular
1
iyi günler. 13.0.9.0 modem dosyasınızı yükledim ancak telefonum açılış ekranında kalıyor ve açılmıyor.
130.0.9 en yakını hocam, bir sorun var ise eğer lütfen bildirin ki yenisini hazırlayım

CanYILMAZ

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can YILMAZ
Cihazım
Not 10 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
1
iyi günler. 13.0.9.0 modem dosyasınızı yükledim ancak telefonum açılış ekranında kalıyor ve açılmıyor.
Yüklerken hata vermiş olabilir mi hocam, orijinal modem dosyası yapar bu dediğinizi çünkü

thetwothrones

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
thetwothrone
Cihazım
6x
Konular
0
Global 13.0.3 Rom için olan dosyayı indirip rardan çıkarınca klasor 1kb oluyor. Bu sorunun sebebi nedir acaba. Linkler eski mi acaba

CanYILMAZ

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can YILMAZ
Cihazım
Not 10 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
1
klasör değil ama dosya 1kb olur hocam. dosyalar gizli. rar içinde tümünü görebilirsiniz

thetwothrones

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
thetwothrone
Cihazım
6x
Konular
0
klasör değil ama dosya 1kb olur hocam. dosyalar gizli. rar içinde tümünü görebilirsiniz
Çok teşekkür ederim 12.5.8 global rom da kamera mor cekme sorunu ve al mode donma sorunu çözüldü. Şuanda hiçbir sorun yok. O yüzden bu sürümle devam edeceğim. Emeği geçenlere teşekkürler.

erdikeles

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
erdi
Cihazım
redmi note 8 pr
Konular
0
hocam öncelikle eline sağlık ancak ben 13.09 , 13.07, 13.03 global romlarını yükledim mi flash aracı ile. daha sonra fastboot moduna alarak modem dosyalarını yüklememe rağmen hala nv data hatası alıyorum. acaba yanlış bir şey mi yapıyorum

CanYILMAZ

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can YILMAZ
Cihazım
Not 10 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
1
hocam öncelikle eline sağlık ancak ben 13.09 , 13.07, 13.03 global romlarını yükledim mi flash aracı ile. daha sonra fastboot moduna alarak modem dosyalarını yüklememe rağmen hala nv data hatası alıyorum. acaba yanlış bir şey mi yapıyorum
bir defa verebilir hocam, önceki boottan yarım kalan işlemden ötürü. ikinci kez deneyin hala aynı ise muhtemelen modem dosyası yazılmıyor

ilter88

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilter
Cihazım
MI 9 LITE 128GB
Konular
1
bir defa verebilir hocam, önceki boottan yarım kalan işlemden ötürü. ikinci kez deneyin hala aynı ise muhtemelen modem dosyası yazılmıyor
Merhaba öncelikle tekrardan elinize sağlık size bir sorum olacak
xiaomi.eu_multi_MI11Lite_V13.0.10.0.SKQMIXM versiyonun 13.09 un modem dosyası çalışır mı?

CanYILMAZ

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can YILMAZ
Cihazım
Not 10 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
1
muhtemelen çalışır hocam denemeden bir şey diyemiyorum. eğer çalışmasına rağmen bir anormallik hissederseniz yine de müsait zamanda o roma göre de modem hazırlayabilirim. Şu ara çok müsait değilim, hazırlanacak bir iki rom kaldı

werass

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
heyow
Cihazım
werops
Konular
1
Endonezya 12.5.3 kullanıyorum ve Endonezya 12.5.3 Romu için paylaştığınız dosyayı yükledim. Wifi konusunda sürekli kopma yaşıyorum. Ağda internet erişimi yok gibi çeşitli sorun veriyor. Ne yapmalıyım?

Üst Alt