Mod Mi 11 Lite(Courbet) Modem Dosyaları

CanYILMAZ

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can YILMAZ
Cihazım
Not 10 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
1
persist silindi kurulurken hata verdi cihaz şuan mı logosunda kapanıp açılıyor. ne yapabilirim acaba.?
bir romdaki persist dosyasını yükleyebilirsiniz hocam ama zaten onun çözüm olmadığını yazmıştım

werass

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
heyow
Cihazım
werops
Konular
1
Elinize sağlık. işlem sonrası endonezya 12.5.3 sürümü kurdum. Benim bir sorunum mevcut Endonezya 12.5.3 olan modemi kurdum ama wifi'de sürekli ağdan kopma sorunu yaşıyorum. Wifi var ama internet yok gibi ekrana yazı geliyor. Wifi kapatıp mobil veriye geçip geri wifi açtığımda kısa süre bu çözülüyor. Nasıl çözebilirim?

Qkinxi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Redmi 6a
Konular
1
enson çıkan Endonezya romu 13.0.4 romunu yükledim bu modem dosyasını yükledim hiç bir sıkıntı yok gayet stabil çalışıyor
Makro kamera çalışıyor mu ?

CanYILMAZ

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can YILMAZ
Cihazım
Not 10 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
1
kamera kısmı orijinal kodlarla aynı hocam, bir sorununuz yoksa kamera ile donanımsal, çalışacaktır.

Qkinxi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Redmi 6a
Konular
1
kamera kısmı orijinal kodlarla aynı hocam, bir sorununuz yoksa kamera ile donanımsal, çalışacaktır.
Önce eline sağlık modemin 13.0.8 de hiçbir sorunu yok Makro kameram falan vardı Endonezya Roma dondum fastboottan bl açık modeminizi kurdum Makro kamera açılmıyor diğerlerinde sorun yok
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Endonezya 12.5.3 kurulu modemde sizinkisi

CanYILMAZ

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can YILMAZ
Cihazım
Not 10 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
1

casss

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cahit
Cihazım
Mİ5
Konular
0
bir romdaki persist dosyasını yükleyebilirsiniz hocam ama zaten onun çözüm olmadığını yazmıştım
Can hocam merhabalar persist dosyası yüklerken hata veriyor yazma hatası takip edebileceğim bir kaynak varmı acaba.Telefonu android'den anlayan bi arkadaşa verdim çözer diye oda room yükledim fakat cihaz yinede açılmadı dedi.Yarın geri alacağım telefonu iyice kurcaladık cihazı ne yapacağımı şaşırdım hanım telefonumu istiyorum diyor :)

CanYILMAZ

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can YILMAZ
Cihazım
Not 10 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
1
Twrp üzerinden de yükleyebilirsiniz. Çocuk hasta pek vakit bulamıyorum ama siz telefonu alın ben müsait olabilirsem bağlanır yaparım

casss

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cahit
Cihazım
Mİ5
Konular
0
Twrp üzerinden de yükleyebilirsiniz. Çocuk hasta pek vakit bulamıyorum ama siz telefonu alın ben müsait olabilirsem bağlanır yaparım
Çok geçmiş olsun hocam her evde aynı inanın bizim çocuklarda sıralı şekilde hastalanıyor. Acil şifalar dilerim.
Telefon hiç önemli değil hocam ben aldım bugün cihazı biraz uğraşayım çözemezsem ilerleyen günlerde yardım rica ederim tekrar sizden.

Üst Alt