Mod Mi 11 Lite(Courbet) Modem Dosyaları

ahmeeet

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ahmet
Cihazım
mi5
Konular
5
Hocam tavsiye edilen bir işlem değildir, parmak izi gibi bilgileri de sildiği için ama persist bölümüne boş persist dosyası atarak denenilebilir çünkü bildiğim kadarıyla eski sürüme de geçseniz kamera sorunlu devam ediyor. başka da nerede bu bilgiler olur inanın bilmiyorum
Seyranlı Hocam bende kamera problemi var, modem dosyasını denedım maalesef duzelmedi. Bir bilginiz varmı, model mi 11 lite.

CanYILMAZ

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can YILMAZ
Cihazım
Not 10 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
1
hocam dediğim gibi tavsiye edilen bir işlem olmasa da persist bölümünü romdan çıkan boş persist ile değiştirmek çözüm olabilir. bu güncellemenin persist bölümünde problem oluşturduğunu düşünüyorum

MetinCakir1017

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Metin
Cihazım
Mi 11 Lite
Konular
7
hocam dediğim gibi tavsiye edilen bir işlem olmasa da persist bölümünü romdan çıkan boş persist ile değiştirmek çözüm olabilir. bu güncellemenin persist bölümünde problem oluşturduğunu düşünüyorum
Az önce bir güncelleme geldi, 13.0.10 güncellemesi, önce 13.0.9 modemi deneyeceğim eğer problemleri çözerse hiç güncelleme yapmam ama çözmezse bi güncelleme yaparım, teşekkür ederim emekleriniz için.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Maalesef kamera sorunu hala devam ediyor, şimdi yeni güncellemeyi yapacağım, umarım düzelir.

Son düzenleme:

MetinCakir1017

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Metin
Cihazım
Mi 11 Lite
Konular
7
Önceden Snapchat falan ön kamerayı algılardı geçince donardı şimdi hiç algılamıyor, çok güzel. Tebrikler Xiaomi her gelen güncellemede telefonu nasıl daha da bozmayı beceriyorsunuz cidden aklım almıyor.

MetinCakir1017

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Metin
Cihazım
Mi 11 Lite
Konular
7
Acaba 12.5.4 sürümüne düşürsem hem parmak izi hem kamera düzelir mi ya da direkt yeni kamera ve parmak izi okuyucu taksam düzelir mi?

CanYILMAZ

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can YILMAZ
Cihazım
Not 10 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
1
Ben persist yedeğini alıp peşinden persist silme taraftarıyım

MetinCakir1017

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Metin
Cihazım
Mi 11 Lite
Konular
7
Ben persist yedeğini alıp peşinden persist silme taraftarıyım
Az önce 13.0.9 sürümünün persist dosyasını silip yeniden yazdırdım fakat cihaz yeniden başlayıp duruyor, 13.0.10 için persist dosyası bulamadım.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sorunu buldum, partition is write protected hatası verdiğinden dolayı telefona persist yazamıyormuşum, bu şekilde kaldı cihaz. Lütfen yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleme:

CanYILMAZ

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can YILMAZ
Cihazım
Not 10 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
1
fastboottan attığınızda sorun olmaması lazım hocam. Müsaitseniz uzaktan bağlanıp bakabilirim

TacoNikky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taco
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
App Dev/Tech
Konular
7
Önceden Snapchat falan ön kamerayı algılardı geçince donardı şimdi hiç algılamıyor, çok güzel. Tebrikler Xiaomi her gelen güncellemede telefonu nasıl daha da bozmayı beceriyorsunuz cidden aklım almıyor.
Cihazı xiaomi bozmuyor hocam. Yurtiçi garantili olanlar kamera sorunu yaşamıyor. Cihazı biz kendimiz bozuyoruz, tamir ile kimliğini değiştiriyoruz. Bazı sürümlerde sorunsuz çalışırken bazı sürümlerde kamera sorunu oluyor.

Kamerasına çözüm bulamayanlara RiceDroid 3.5 romunu öneririm. Miui kamera var ve sorunsuz çalışıyor. Aosp rom olduğu için miui'dan sonra farklı gelebilir ama kamera çalışırsa belki kullananlar olur.

Üst Alt