Mod Mi 11 Lite(Courbet) Modem Dosyaları

aAbdullah44

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Abdullah
Cihazım
Mi 11 lite
Konular
1
Tamam hocam bir kere de açılıyorsa yazılımsaldır diye tahmin ediyorum. Ben tekrar bir modem çalışması yapayım müsait zamanda. Hangi romu kullanıyorsunuz şu anda ona göre test için en doğru çalışmayı yaptığımdan emin olayım
13.0.9 global çok sağolun hocam
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

buradan rom takibi yapabilrisiniz.
Mi 11 Lite 4G Global Fastboot romunu da
adresinden indirebilrisiniz.
Hocam sizin attığınız romu yükledim

Son düzenleme:

CanYILMAZ

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can YILMAZ
Cihazım
Not 10 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
1
tamam hocam ben o romdan orijinal modem dosyasını alıp ona uygun olarak tekrar hazırlayacağım ilk fırsatta.

MetinCakir1017

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Metin
Cihazım
Mi 11 Lite
Konular
7
tamam hocam ben o romdan orijinal modem dosyasını alıp ona uygun olarak tekrar hazırlayacağım ilk fırsatta.
Bekliyoruz hocam, benimki de 13.0.9, ne parmak izi ve güç tuşu çalışıyor, o artık donanımsal oldu değişmesi şart, ne de ön kamera çalışıyor arka kamera da 1-2 fotoğraftan sonra hata veriyor.

ahmeeet

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ahmet
Cihazım
mi5
Konular
5
Hocam benim de kamera problemim var.13.0.9 sürümü gerekli ,kolay gelsin.

CanYILMAZ

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can YILMAZ
Cihazım
Not 10 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
1
dosya bu hocam, sorunlarınızı düzelteceğini umuyorum. şifre yine haberservis.com

aAbdullah44

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Abdullah
Cihazım
Mi 11 lite
Konular
1
dosya bu hocam, sorunlarınızı düzelteceğini umuyorum. şifre yine haberservis.com
Hocam benimki çözülmedi yazılımsal bir sorun değilmiş demekki teşekkür ederim size

casss

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cahit
Cihazım
Mİ5
Konular
0
Hocam öncelikle ellerinize sağlık uğraşlarınız emeğiniz için eşimin telefonunda da sadece ön kamera açılmıyor...13.0.9 dosyasınıda denedim fakat ne yazık ki olmadı.bilsem bu kadar sorun olacağını işlem yaptırmaz yeni yılı beklerdim vallahi.peki hocam cihazı sıfırlasak bile düzelmiyor sanırım bu sorunlar.imeiden de vazgeçtim çünkü telefonun kamerası çalışsın en azından yeni yılda bir 8 ay daha idare ederdik.

CanYILMAZ

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can YILMAZ
Cihazım
Not 10 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
1
Hocam tavsiye edilen bir işlem değildir, parmak izi gibi bilgileri de sildiği için ama persist bölümüne boş persist dosyası atarak denenilebilir çünkü bildiğim kadarıyla eski sürüme de geçseniz kamera sorunlu devam ediyor. başka da nerede bu bilgiler olur inanın bilmiyorum

TacoNikky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taco
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
App Dev/Tech
Konular
7
Hocam öncelikle ellerinize sağlık uğraşlarınız emeğiniz için eşimin telefonunda da sadece ön kamera açılmıyor...13.0.9 dosyasınıda denedim fakat ne yazık ki olmadı.bilsem bu kadar sorun olacağını işlem yaptırmaz yeni yılı beklerdim vallahi.peki hocam cihazı sıfırlasak bile düzelmiyor sanırım bu sorunlar.imeiden de vazgeçtim çünkü telefonun kamerası çalışsın en azından yeni yılda bir 8 ay daha idare ederdik.
Cihaza imei atılmadan EFS yedeği aldıysanız orjinal haline dönebilirsiniz kameralar çalışır. Yedek almadıysanız hiç bir şekilde cihaz orjinal haline tekrar dönemez. Tekrar imei atılsa bile işlemli olacağı için kamera sorunu yaşarsınız. Keşke cihazı hiç güncellemeseydiniz, eski sürümlerde kamera düzgün çalışıyor.

Üst Alt