Recovery Mi 11 Lite 5G NE TWRP(Unofficial)

MaDMaxiBo

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Max
Cihazım
Mi 9 Lite
Konular
4
android 12 için çıkmış orange fox R12.1 deneyen oldumu yabancı sitelerde çalışıyor diyorlar.
yükledim android 12 ile çalışıyor ama twrp gibi efs yedeği almayı bulamadım. backup kısmında vmeta - modem gibi seçenekler var. modem imei yedeği alıyor mu anlamadım tam olarak. A12 için twrp bakıyorum halen.

mladenbmv

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ROOT
Cihazım
xiaomi mi5s
Konular
3
ben kaç sefer denememe rağmen yükleyemedim orange yükleniyor sonra rom yükleme falan yapıyorum fastboota atıyor.sen nasıl yükeldim anlatabilirmisin.

MaDMaxiBo

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Max
Cihazım
Mi 9 Lite
Konular
4
ben kaç sefer denememe rağmen yükleyemedim orange yükleniyor sonra rom yükleme falan yapıyorum fastboota atıyor.sen nasıl yükeldim anlatabilirmisin.
hocam önce img (192MB olanı) dosyasını komutlarla yükledikten sonra OrangeFox-12.1-lisa.zip (65.5MB bir dosya bu da) dosyasını hafızaya atıp install yaptım. genelde öyle tarif ediyorlar. yani iki kere kurmak gerekiyor artık, bir pc den bir de kendi içinden tekrar kurulunca kalıcı oluyor.

mladenbmv

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ROOT
Cihazım
xiaomi mi5s
Konular
3
Teşekürler hafta sonuna kaldı artık.

MRYGZ

Yağız
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yağız
Cihazım
Mi 6
Konular
21
merhaba telefonumuz hakkında bir telegram grubu var mı acaba ? bazen anlık geri bildirim almak gerekiyor.

MRYGZ

Yağız
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yağız
Cihazım
Mi 6
Konular
21
Fastboot boot twrp.img komutu ile cihazı twrp ile boot edelim.(Bu aşamada telefon direkt olarak twrp ile açılıyor)

bende açılmıyor. buradan öte geçemiyorum. dangerboon38

mladenbmv

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ROOT
Cihazım
xiaomi mi5s
Konular
3
andorid 12 yse açılmaz.android 12 için orangefox var.

ferhatsarac

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ferhat
Cihazım
Xiaomi mi 8se
Konular
0
xiaomi 11 lite 5 g ne eu rom 13.0.3 kullaıyorum tabiki önceki versiyonu kullanıyordum güncelleme yapınca bazı sıkıntılar oluştu 13.0.2 versiyonda twrp yükleyemedim ama basit bi uygulamayla sorunu hallettim fastboot flash recovery recovery.img komutu sonra fastboot boot recovery.img komutunu verince telefon kapandı ve ilk cıkan sesden sonra ses açmaya basılı tutunca twrp açıldı sonrası orange fox yükledim garanti olsun diye mağics yükledim twrp çıhazımda şuan yüklü recovery zipli 13.0.3 eu rom u twrp den yükledim ilgilenen arkadaşlara buşekilde bi yardımım olsun istedim unutmayın çıhaz kapanınca ses artırma ya basılı tutun ben böyle hallettim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Fastboot boot twrp.img komutu ile cihazı twrp ile boot edelim.(Bu aşamada telefon direkt olarak twrp ile açılıyor)

bende açılmıyor. buradan öte geçemiyorum. dangerboon38
xiaomi 11 lite 5 g ne eu rom 13.0.3 kullaıyorum tabiki önceki versiyonu kullanıyordum güncelleme yapınca bazı sıkıntılar oluştu 13.0.2 versiyonda twrp yükleyemedim ama basit bi uygulamayla sorunu hallettim fastboot flash recovery recovery.img komutu sonra fastboot boot recovery.img komutunu verince telefon kapandı ve ilk cıkan sesden sonra ses açmaya basılı tutunca twrp açıldı sonrası orange fox yükledim garanti olsun diye mağics yükledim twrp çıhazımda şuan yüklü recovery zipli 13.0.3 eu rom u twrp den yükledim ilgilenen arkadaşlara buşekilde bi yardımım olsun istedim unutmayın çıhaz kapanınca ses artırma ya basılı tutun ben böyle hallettim

mladenbmv

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ROOT
Cihazım
xiaomi mi5s
Konular
3
ben kuralı 1 ay oldu.güncellemeleride orangeden yapıyorum den yapıyorum.

Üst Alt