Ana Başlık Mi 11 Lite 4G - Tüm Özellikleri [Kullanıcı Yorumları]

kemal25.

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
kemal
Cihazım
note 1
Konular
12
Bende yurtdışı alacaktım çok araştırdım vazgectim imei sorunu olacak gibi bu cihazlarda çift sim korumalı diyorlar bugun 3.500tl tr garantilisini aldım.Kupon ve kart puanlarıyla bu paraya geldi.

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
Bende yurtdışı alacaktım çok araştırdım vazgectim imei sorunu olacak gibi bu cihazlarda çift sim korumalı diyorlar bugun 3.500tl tr garantilisini aldım.Kupon ve kart puanlarıyla bu paraya geldi.
İyi fiyat, hayırlı olsun.

M.Sami

Xiaomi Mİ 11 - 12/256 Special Edition
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Mİ 11
Meslek
IT
Konular
7
cihazın pil performansı nasıl hocam ekran süresini paylaşırmısınız ilerleyen sürelerde
saatlerdir oyundayım hala %50 altına düşüremedim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Selamün aleyküm arkadaşlar mi 11 lite almayı düşünüyorum kayıt olmuyor diyor lar imeil kayıt olur mu acaba teşekkürler
2021 xioami cihazlarında hiç birinde kayıt yok rsa kiliti yapıldı.
yani kaçak kullanımı unutun.

bende 3900 aldım dün 6/128 yedek cihaz olarak :)

Abartı değil

Sanane kardeş sen Xiaomi'nin avukatımısın istediğim yorumu yaparım hakkım elbette sorucam para veriyorum
ben şu siteye sırf destek olmak için vip .. alıyorum senin yaptığın cahilce yorum bile yapmıyorum ?
para ile adam olunmaz efendilikle adam olunur :)

Şimdi bu telefonu aldık iyi güzel hoş hoşta yorumları okuyorum mi 11 serisi kayıt olamıcak Xiaomi izin vermicek falan neden satıyorlar ozaman neden aldık 2750 lira para bayıldım sim1 4ay sim2 4ay 8ay eder eee sonra çöpmü tablet niyetinemi kullanılacak parayı sokakta toplanıyoruz buna acil bir yöntem bulunmalı yazıktır günahtır insanlara yaaa
hem kaçak alıyorsun ? hemde laf konuşuyorsun? boş boş
git vergisi öde al cihaz sonra konuş.
ayrıca sadece mi 11 seri değil
redmi not 10
redmi not 10 pro
remdi not 10s
redmi not 10 5g
redmi not 8 ( 2021)
mi 11
mi 11 ultra
mi 11 pro
mi 11 lite
Poco f3
Poco x3
Kayıt imkansız hale getirildi Direk başımızdaki komutanın emri ile ilerleyen günlerde oppo gibi cihazlar rsa kiliti konacak. diye düşünüyorum.
bundan xiaomi hiç bir günah suçu yok. ne emir edilirse onu yapar dünyada imie kayıt yapan sayılı ülkelerden biririz.

aşırı beğendim telefonu ve henüz beğenmeyene rastlamadım. tam hediyelik bir telefon. keşke fiyatlar makul seviyede olsa da dostlarımıza sevdiklerimize bu tarz hediyeler alabilsek.
pesimistler tarafından "repair imkansız" muhabbeti her çıkan yeni xiaomide yapılıyor zaten. az sabır, hele bi yarım sene geçsin üzerinden...
eger yapılsaydı seneler önce sim1 yapılır ? önce sim1 rsa kiliti kondu şimdi sim2 kondu artık unutun o işi :)

Kuş tüyü gibi telefon yapmış adamlar. Ben de beğendim.
kullanıyorum cihaz resmen dedigin gibi tüh ufacık birşey sanki nokia 3310 gibi düşün.

Son düzenleme:

Couronne impériale

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Couronne imp
Cihazım
yok
Konular
2
Merhaba, bu cihazda yakınlık sensörü ile sorun yaşayan var mı?
Ben Mi 11 Lite ile Redmi Note 10 Pro arasında kaldım, ikisinden birini alacağım. Sorun yaşayan lütfen cevaplasın.

KayraBey

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayra
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Meslek
Bil.Tek.
Konular
7
Hayırlı günler bende mi 11 lite 4G modelini aldım 64GB hafif kibar ince şık güzel bir cihaz aldığım yer bana 8 ay kullan illa imei olayı çözülür dedi peki ya çözülmezse ne olacak sahibinden letgo gibi sitelerde imei olayı garanti diyorlar onlar nasıl yapıyor neyse 8 aya kadar göreceğiz
Çözülmez ise cihaz elinizde kalacak.

SilentofWind

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Güçlü
Cihazım
Mi 11 Lite 4G
Konular
0
2 gün önce aldım cihazı, depolama kısmındaki diğer bölümdeki boyut artışını çözemedim , 2 günde 2gb dan fazla artış var

Ekli dosyalar

• Polish_20210603_144658207.jpg
    Polish_20210603_144658207.jpg
    308,4 KB · Görüntüleme: 22
  • Polish_20210603_144601790.jpg
    Polish_20210603_144601790.jpg
    302 KB · Görüntüleme: 22

szm428

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
szm428
Cihazım
Mi 5s
Konular
6
Merhaba, bu cihazda yakınlık sensörü ile sorun yaşayan var mı?
Ben Mi 11 Lite ile Redmi Note 10 Pro arasında kaldım, ikisinden birini alacağım. Sorun yaşayan lütfen cevaplasın.
Merhaba, Mi 11 Lite Modelinde yakınlık sensörü ile ilgili her hangi bir sorun yok.

2 gün önce aldım cihazı, depolama kısmındaki diğer bölümdeki boyut artışını çözemedim , 2 günde 2gb dan fazla artış var
Sistem, tarayıcı, programlar v.b. Geçici bellek/ Önbellek / Cache Dosyaları v.b. den dolayı olabilir.

SilentofWind

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Güçlü
Cihazım
Mi 11 Lite 4G
Konular
0
Merhaba, Mi 11 Lite Modelinde yakınlık sensörü ile ilgili her hangi bir sorun yok.

Sistem, tarayıcı, programlar v.b. Geçici bellek/ Önbellek / Cache Dosyaları v.b. den dolayı olabilir.
Geçici belleği temizliyorum (tarayıcıda siliniyor böylece) ama sadece 2 günde 2.3gb lık artış çok gibi geldi bana

kemal25.

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
kemal
Cihazım
note 1
Konular
12
Selam gençler benim telefonda günde 2 defa yapıyor parmak izi ile tuş kilidi açarken kamera açılıyor sizdede oluyormu

sefaduman54

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa Duman
Cihazım
Mİ 9SE
Meslek
BT Uzmanı
Konular
28
RN10 Pro mu,Mİ 11 Lite mi derken kısmet bu teledonmuş.Migros'a gittim RN10 Pro alacaktım turuncu renk kalmış içime sinmedi oraya gitmişken de boş dönmeyeyim dedim 3999TL'ye aldım Mİ11 Lite biliyorum pahalı ama anlık karar bu hale geldi süreç :) gerçi 150 TL kadar puan kullandım 3850TL bana maliyeti oldu :) Cihaz hoş güzel lakin zamanla bakmak lazım.Bu zamana kadar birçok Xioami cihaz kullandım pişman olmadım.Hatta RN9S Amoled olsaydı devam ederdim kullanmaya o kadar sevmiştim kendilerini.

Üst Alt