Ana Başlık Mi 11 Lite 4G - Tüm Özellikleri [Kullanıcı Yorumları]

mfa5

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Fatih
Cihazım
Mİ5s-RNote8
Meslek
Öğrenci
Konular
11
Cihazı kılıfsız kullanıyorum yalnız arkası fena kayıyor kaymasını nasıl engelleyebilirim?
bu sizin sorununuzu çözecektir

• Beğen
Tepkiler: Ozr

sohard86

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Atakan
Cihazım
Xiaomi Mi 8Lite
Konular
0
Herkese merhaba mi 8 lite telefondan geciyorum telefonu kullananlar memnun mu biraz bilgi verir misiniz

MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

serselner

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serkan
Cihazım
mi 11 lite
Meslek
işçi
Konular
1
iyi günler, mi 11 lite 4g Türkiye cihazı kullanıyorum, cihazıma bootloder kilidini açarak endonozya romunu yükledim, şimdi bootloder kilidini kapatım Türkiye romunu yüklemek istiyorum, yol gösterirmisiniz?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

iyi günler, mi 11 lite 4g Türkiye cihazı kullanıyorum, cihazıma bootloder kilidini açarak endonozya romunu yükledim, şimdi bootloder kilidini kapatıp Türkiye romunu yüklemek istiyorum, yol gösterirmisiniz?

charlestownevis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Xiaomi mi11lite
Konular
2
Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 3 aydır bu modeli kullanıyorum. Bugün telefonu şifreler ve güvenlik kısmında ki parmak izi sekmesinin kaybolması ve çalışmaması sonucu servise verdim. Başına böyle bir olay gelen var mı? Varsa da servisten en erken kaç günde dönüş aldı? Bilgilendirebilir mi acaba..

heb

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eren
Cihazım
Xiaomi Mi Max 2
Konular
1
İstek gönderdim cumartesi açılacak ama su an twrp yok ilk isim eu.rom atmak olacak.
Valla kardeşim uzun zamandır bu kadar ince zarif telefon kullanmadım. Kamerasi Samsung sensör var güzel. Sesi güzel çıkıyor beğendim. Bataryası kullanıma göre değişir ama bana 1 gün yetmez yani pekde mühim değil. Tuğla gibi telefonlardan bıkmıştım iyi oldu.
Yanlış bilgi vermeyelim. Kamerası sony imx sensörüne sahip.

bcansu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
bcan
Cihazım
note 3
Konular
62
Merhaba arkadaslar.Mi 11 lıte cıhazı yenı aldım.Cevirici ve SMS olarak google nın uygulamasınımı kullanıyor cıhaz cunku baska cıhazlarda baska gorunum mevcut

erenkaraa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Redmi Note 6PRO
Konular
27
ben bu telefonu aldım ve siyah ezilme yani black crush sorunu yaşıyorum. başına aynısı gelen oldu mu? ekran görüntüsü ile destekleyemiyorum google'ye mi 11 lite black crush yazarsanız daha detaylı görebilirsiniz. genel olarak siyah ekranlarda pikseller eziliyor ve birbirine giriyor, siyah gri çatışmaları oluyor.

crazy199717

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Crazy
Cihazım
mi5
Konular
12
ben bu telefonu aldım ve siyah ezilme yani black crush sorunu yaşıyorum. başına aynısı gelen oldu mu? ekran görüntüsü ile destekleyemiyorum google'ye mi 11 lite black crush yazarsanız daha detaylı görebilirsiniz. genel olarak siyah ekranlarda pikseller eziliyor ve birbirine giriyor, siyah gri çatışmaları oluyor.
bu sorun 12.5.4 güncellemesi ile çözüldü diyenler var denediniz mi

erenkaraa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Redmi Note 6PRO
Konular
27
bu sorun 12.5.4 güncellemesi ile çözüldü diyenler var denediniz mi
telefonu güncelle diyorum 12.5.1 son güncelleme diyor. 12.5.4 e nasıl güncelleyebilirim? eğer bootloader kilidini kurcalamak gerekiyorsa böyle bir risk alamam cihaz yeni

Üst Alt