Soru Mi 11 Lite 4G Kamera problemi

selmgzr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Selim
Cihazım
redmi note 6
Konular
5
bu soruna çözüm bulunamadı mı halen ?
miumix romu yükledim burda çok tavsiye edildiği için sonra da imei attırdığım cihaza bir süre sonra parmak izi nerdeyse hiç algılamamaya başladı güvenlikte görünüyor fakat algılamıyor arka kamera açılıyor öne çevirinde kapanıyor hata veriyor ne yapabilirim ?
mi flash cihazı görmüyor 10 farklı mi flash sürümünü denedim hepsinde sürücüleri hem manuel hem mi flash içerisinde indirdip kurdum. Aygıt yönetisinde cihazın bağlandığı görünüyor doğru şekilde, herhangi bir hata vb yok ama fastboot modda görmüyor cihazı pc

CanYILMAZ

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can YILMAZ
Cihazım
Not 10 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
1
Bir arkadaşa test etmesi için modem gönderdim ama müsait olamadı sanırım. test edebilecek var ise eğer kullandığı rom sürümünü mesaj atarsa ona göre bir deneme yapayım

selmgzr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Selim
Cihazım
redmi note 6
Konular
5
Bir arkadaşa test etmesi için modem gönderdim ama müsait olamadı sanırım. test edebilecek var ise eğer kullandığı rom sürümünü mesaj atarsa ona göre bir deneme yapayım
benim cihazı mi flash görmüyor hocam o yüzden rom atamıyorum yoksa denemek isterim

CanYILMAZ

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can YILMAZ
Cihazım
Not 10 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
1
Driverdandır hocam

BilalYigit

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yiğit
Cihazım
Mi 9T PRO
Konular
51
hocam yeni modem dosyasımı?

CanYILMAZ

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can YILMAZ
Cihazım
Not 10 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
1

CanYILMAZ

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can YILMAZ
Cihazım
Not 10 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
1
Şifre: haberservis.com

Bilal hocam için hazırladığım modem dosyası. Kendisinde fixlerimiz başarılı oldu. Parmak izi daha önce de çalışmıyormuş, parmak izi sorununu çözemedik şu an ancak persist silinirse onda da düzelme olacağını düşünmüyorum. Eğer olmazsa ekstra çalışma da yapacam. Rom dosyası test edebildiğimiz endonezya 12.5.3 romundan faydalanarak yapılmıştır. kullandığınız romda sorun yaşarsanız bana pm atabilirsiniz.

TacoNikky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taco
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
App Dev/Tech
Konular
7
Şifre: haberservis.com

Bilal hocam için hazırladığım modem dosyası. Kendisinde fixlerimiz başarılı oldu. Parmak izi daha önce de çalışmıyormuş, parmak izi sorununu çözemedik şu an ancak persist silinirse onda da düzelme olacağını düşünmüyorum. Eğer olmazsa ekstra çalışma da yapacam. Rom dosyası test edebildiğimiz endonezya 12.5.3 romundan faydalanarak yapılmıştır. kullandığınız romda sorun yaşarsanız bana pm atabilirsiniz.
Elinize sağlık 👏🏻 Android 12 AOSP romda denedim, cihaz açıldı parmak izi de sorun olmadı. Kamera sorunu çözüldüğüne göre ilk fırsatta miui'ya döneceğim

Üst Alt