Soru Mi 11 Lite 4G Kamera problemi

Kamboc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veysel
Cihazım
Mi5s Plus
Konular
24
Merhaba arkadaşlar.
Mi 11 Lite 4g telefonumda dün şöyle bir problem meydana geldi. Kamerayı açıp yapay zeka modunu (AI) aktif edip resim çekmek istediğimde kamera uygulaması donup, yanıt vermiyor hatası veriyor. kamerayı kapatıp arka planda çalışan her şeyi kaldırıp kamerayı yeniden açmaya çalıştığımda da kamera uygulaması yanıt vermiyor diyor.
Telefonu kapatıp açınca kamera açılıyor ancak yapay zeka modunu açınca yine aynı şeyler oluyor.
Fabrika ayarlarına dönmekten tutun da yeniden farklı romlar kurmama rağmen sonuç değişmedi aynı şeyler oluyor. EU rom da kurdum yine yaptı. Uygulama ayarlarından ön bellek temizleme vs. hepsini denedim. Mi flash tool ile global rom attım yine aynı, çözüm bulamadım.
Bu soruna rastlayan veya çözüm önerisi olan varmı ?
Tşk.

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
AI modu kapatın hocam, AI modda sorun çıkarıyor olabilir. Bende de kameraya bağlanılamıyor hatası verdi, aynı romu yeniden kurunca düzeldi, şimdilik sorun yok.

Kamboc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veysel
Cihazım
Mi5s Plus
Konular
24
AI modu kapatın hocam, AI modda sorun çıkarıyor olabilir. Bende de kameraya bağlanılamıyor hatası verdi, aynı romu yeniden kurunca düzeldi, şimdilik sorun yok.
Öyle yapıyorum kapalı tutuyorum ama bu çözüm değil. Bir çok farklı rom kurdum düzelmedi.

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207

burakefe11

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
burak
Cihazım
K40 Gaming
Konular
1
Merhaba, Bende de aynı sorun var maalesef kamera yanıt vermiyor diyor, bide gece modunda fotograf çekince foto önizlemesinde mavi olarak geliyor fotograflar sadece gece modunda yapıyor

Yusi07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi11 Lite 4g
Konular
0
Merhaba arkadaşlar.
Mi 11 Lite 4g telefonumda dün şöyle bir problem meydana geldi. Kamerayı açıp yapay zeka modunu (AI) aktif edip resim çekmek istediğimde kamera uygulaması donup, yanıt vermiyor hatası veriyor. kamerayı kapatıp arka planda çalışan her şeyi kaldırıp kamerayı yeniden açmaya çalıştığımda da kamera uygulaması yanıt vermiyor diyor.
Telefonu kapatıp açınca kamera açılıyor ancak yapay zeka modunu açınca yine aynı şeyler oluyor.
Fabrika ayarlarına dönmekten tutun da yeniden farklı romlar kurmama rağmen sonuç değişmedi aynı şeyler oluyor. EU rom da kurdum yine yaptı. Uygulama ayarlarından ön bellek temizleme vs. hepsini denedim. Mi flash tool ile global rom attım yine aynı, çözüm bulamadım.
Bu soruna rastlayan veya çözüm önerisi olan varmı ?
Tşk.
Çözebildiniz mi acaba aynı sorun mevcut bende de

teknopat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
VOLKAN
Cihazım
Mİ 13T
Meslek
Fitcross,Fitness
Konular
11
Bu durum modem dosyasından kaynaklanıyır ve hala sorun çözülmedi.imei atılmış atılmış bütün mi 11 lite 4g de aynı sorun var

UysaaL

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi 10T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
21
Hala bir çözüm yok mu acaba?

karagundostui

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İsmail
Cihazım
Lg g5
Konular
0
1 yıldır ben de aynı problemi yaşıyorum. Rom atma olayını bilmiyorum,denesem belki onla çözülür ama herşeyi yaptım onun dışında.1 yıldır google cam kullanıyorum ama kendi telefonumun asıl kamera performansını vermiyor.muhtemelen bir daha xiaomi almayacağım

TacoNikky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taco
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
App Dev/Tech
Konular
7
Tam çözüm olmasa da ben şöyle bir çözüm buldum. Bizim cihaza çıkan android 12 Pixel Os rom var. Onu yükleyince hat ve şebeke çalışıyor, bir de o roma ANX kamera(miui kamera) yükleniyor. AI ve gece yine aynı ama takılıp yeniden başlat durumları yok. Şarjımın az gitme sorunu da çözüldü. Kamera da eski haline göre çok çok daha iyi çekiyor, gayet stabil.

Üst Alt