Yardım mi 10T yazılım atamıyorum

monvance

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ÖmerF Koca
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Öğrenci
Konular
34
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global Stabil Endonezya 12.5.4
Telefon Modeli
mi 10T
Bootloader Kilidi
Açık
eskiden mi 6 cihazımda format data yapar istediğim rom'u yüklerdim. en kötü yüklemeden sonra tekrar wipe yapardım. şuan miui 12 harici herhangi bi rom yüklemiyoru. android 10a düşürdüm xiaomi hesap aktivasyonu kısmında kaldı. miui 13e yükselttim tekrsr Xiaomi hesao aktivasyonu kısmında kaldı. hesabımı kaldırdım cihazdan. bu sefer hesap aktivasyon ekranı hiç gelmeden siyah ekran geliyor. aynı romun eski sürümünden direkt güncellemeyi de denedim yine aynı. bi kez hindistan romu otadan güncelleyince açabildim o da safe modda.
Not :yüklediğim AOSP romlarda sıkıntı yaşamadım. Kamerası tamir gördü. Fakat ondan dolayı mı bilmiyorum çünkü tamirden sonra açtım Bl kilidini. Kamera sorunsuz. şuan hoparlör ve mikrofon sıkıntısı yaşıyorum. MIUI 13ü 1-2 saatliğine şans eseri açtığımda hoparlör düzelmişti aynı zamanda kulaklıkta bağlayabiliyodum. Şuan MIUI 12 yüklü kablolu kulaklık algilamiyo. Bluetooth bağlayınca ses gelmiyo Cihazla ile ilgili tüm ayrıntılar bunlar

EDİT: xiaomi.eu miui 12.6 21.12.8 sürümü android 12ye sahip o da boot olmadı. sanırım android 12 açamıyor telefonum miui 13 ile alakasız
EDİT2: AOSP romlarda android 12 yükleyebiliyorum

Son düzenleme:

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
eskiden mi 6 cihazımda format data yapar istediğim rom'u yüklerdim. en kötü yüklemeden sonra tekrar wipe yapardım. şuan miui 12 harici herhangi bi rom yüklemiyoru. android 10a düşürdüm xiaomi hesap aktivasyonu kısmında kaldı. miui 13e yükselttim tekrsr Xiaomi hesao aktivasyonu kısmında kaldı. hesabımı kaldırdım cihazdan. bu sefer hesap aktivasyon ekranı hiç gelmeden siyah ekran geliyor. aynı romun eski sürümünden direkt güncellemeyi de denedim yine aynı. bi kez hindistan romu otadan güncelleyince açabildim o da safe modda. yüklediğim AOSP romlarda sıkıntı yaşamadım bu arada
Bu cihaz bu hale tam olarak nasıl geldi peki ?
Mi 10T'de,Mi Flash ile upgrade ya da downgrade yapıldığında bu tarz bir sıkıntı oluştuğunu ilk defa duyuyorum şayet kendim de denemiş biri olarak belirttiğiniz durumu hiç yaşamadım.

Oyla:

monvance

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ÖmerF Koca
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Öğrenci
Konular
34
Bu cihaz bu hale tam olarak nasıl geldi peki ?
Mi 10T'de,Mi Flash ile upgrade ya da downgrade yapıldığında bu tarz bir sıkıntı oluştuğunu ilk defa duyuyorum şayet kendim de denemiş biri olarak belirttiğiniz durumu hiç yaşamadı
Hocam bu yerde nasıl bı terslik var bende bilmiyorum

Oyla:

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Hocam bu yerde nasıl bı terslik var bende bilmiyorum
Oluşan durumu,neyden sonra olduğunu belirtmeniz gerekiyor.
Diğer türlü akıbetine yorum zor hocam.Mi hesabını kaldırdığınızda mi flash ile rom attığınızda hata aldığınızı belirttiniz.
Cihazda donanımsal bir müdahele var mı veyahut IMEI işlemi vs yapıldı mı ?

Oyla:

monvance

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ÖmerF Koca
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Öğrenci
Konular
34
Oluşan durumu,neyden sonra olduğunu belirtmeniz gerekiyor.
Diğer türlü akıbetine yorum zor hocam.Mi hesabını kaldırdığınızda mi flash ile rom attığınızda hata aldığınızı belirttiniz.
Cihazda donanımsal bir müdahele var mı veyahut IMEI işlemi vs yapıldı mı ?
Kamerası tamir gördü hocam. Fakat ondan dolayı mı bilmiyorum çünkü tamirden sonra açtım Bl kilidini. Kamera sorunsuz. şuan hoparlör ve mikrofon sıkıntısı yaşıyorum. MIUI 13ü 1-2 saatliğine şans eseri açtığımda hoparlör düzelmişti aynı zamanda kulaklıkta bağlayabiliyodum. Cihazla ile ilgili tüm ayrıntılar bunlar.

Oyla:

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Kamerası tamir gördü hocam. Fakat ondan dolayı mı bilmiyorum çünkü tamirden sonra açtım Bl kilidini. Kamera sorunsuz. şuan hoparlör ve mikrofon sıkıntısı yaşıyorum. MIUI 13ü 1-2 saatliğine şans eseri açtığımda hoparlör düzelmişti aynı zamanda kulaklıkta bağlayabiliyodum. Cihazla ile ilgili tüm ayrıntılar bunlar.
Belirttiğiniz sorunlar Mi Flash ile temiz kurulum yaptığınızda da TWRP ile yükleme yaptığınızda da aynı mı hocam ?

Oyla:

monvance

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ÖmerF Koca
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Öğrenci
Konular
34
Belirttiğiniz sorunlar Mi Flash ile temiz kurulum yaptığınızda da TWRP ile yükleme yaptığınızda da aynı mı hocam ?
hocam mi flash miui 12 hariç hepsine roll back hatası veriyor. fastboot romları ise desteklemiyo. aslında mi flash için rom indirip denemek lazım doğru diyosunuz

Oyla:

KrakoW

Ne Mutlu Türküm Diyene!
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
RN9 Pro
Meslek
Öğrenci