Soru Mi 10T Rom Önerisi

symbuzzer

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali BEYAZ
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
29
Hocam sadece ısınıyorsa hiç problem değil fps drop yedirmesin yeter. Peki hocam game turbo eklimi romda acaba ekran hassasiyeti gibi ek özellikler çok avantaj sağlıyor oyunda bir bilginiz varmıdır symbuzzer
Gameturbo ekli değil malesef. Ama oyun modunda benzer seçenekler var
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu arada AlphaDroid ile ilgili son bilgileri vereyim istiyorum: Bu ay içerisinde Haziran güvenlik güncellemesi ile çıkacak sürümde baalam v2.2 kerneline geçiş olacak. Kerneli beta tester olarak bir süredir test ediyorum, sanki yeni telefon almış gibiyim batarya konusunda. Performanstan da hiç bir kayıp olmadı. Ayrıca sadece bu ROMa özgü özelliklerin tamamı tarafımdan Crowdin'de güncellendi.

MIUI, MIUI.eu, Pixel Experinece, LineageOS, ArrowOS, crDroid, Project Elixir hatta E foundation ROM'larını tek tek ve yeterli sürelerde kullanmış olduğum halde, AlphaDroid'in hepsinden daha stabil olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Üstelik Apollo'ya geliştirme yapan kişi de Türk.

Deneyen arkadaşlar da yorumlarını yazarlarsa sevinirim.

Son düzenleme:

turksohbet

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ramazan
Cihazım
poco x3 nfc
Konular
21
Araştırma yaptım alphadroid hakkında pek güvenemedim. Teşekkürler önerileriniz için yinede

eren.07

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 10T
Konular
2
Araştırma yaptım alphadroid hakkında pek güvenemedim. Teşekkürler önerileriniz için yinede
En gibi bir güvensizlik duydunuz hocam bende yükleyip yüklememe konusunda kararsız kaldım birsz bilgilendirirseniz sevinirim

symbuzzer

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali BEYAZ
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
29
Aynen hocam elimzden geldiğince bilgi verelim biz de. Kaynak kodları açık adamların, sanmıyorum sıkıntılı bir şey olabileceğini

Geliştirici Haziran ayındaki güncelleme ile birlikte XDA'da (muhtemelen bu forumda da) konu açacak. İsterseniz onu da bekleyebilirsiniz

eren.07

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 10T
Konular
2
Hocam geliştirici konu açtığı Zaman size zahmet buradan bizi bilgilendirir veya siz de burada bir ufak konu açarsanız çok ama çok muhteşem olur sizden naçizane küçük bir isteğim

Lim0n

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Limon
Cihazım
Poco X6 Pro
Konular
121
Miui 12 eu sürüm kullanmak istiyorum. 10t pro için en iyi sürümü hangisi arkadaşlar bilen birisi var mı?

eren.07

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 10T
Konular
2
Aynen hocam elimzden geldiğince bilgi verelim biz de. Kaynak kodları açık adamların, sanmıyorum sıkıntılı bir şey olabileceğini

Geliştirici Haziran ayındaki güncelleme ile birlikte XDA'da (muhtemelen bu forumda da) konu açacak.
Geliştiriciden herhangi bir ses soluk yok herhalde hocam var mı bir gelişme

symbuzzer

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali BEYAZ
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
29
Sabırsızlıkla bekliyorum hocam 🥰
Hocam XDA konusu ve Temmuz güncellemesi geldi. İnşallah çok yakında bu forumda da konu açacak geliştirici.

Üst Alt